Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata 8 Parça
Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata 8 Parça Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata 8 Parça Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata 8 Parça Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata 8 Parça

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata 8 Parça

Ürün Kodu
116HGZOZ
Yorumlar (3)
% 00 indirim
44,90
34,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Fotoğraf
Ekle
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

Herhangi bir zamanda sevdiklerinize veya profesyonel iş ilişkileriniz bulunan kişilere hediye almak için şekerleme ve çikolata ürünlerini sıkça tercih ederiz. Profesyonel hediyeler içerisinde herhangi bir çikolata olabilir. Ancak, sevdiklerinize çikolata hediye ederken Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata 8 Parça ürününü tercih etmeniz doğru olacaktır. Göndereceğiniz anlam dolu fotoğrafların puzzle çikolata üzerine basılmasıyla oluşan harika ve eşi görülmemiş bir hediye seçeneğidir. Hem lezzetli hem dikkat çekici bu hediyeyi tercih ederek fark yaratabilirsiniz. Kim olursa olsun böyle bir hediyeden çok hoşlanacaktır.

Kimlere Hediye Edilebilir?

Puzzle çikolatayı doğum günlerinde, yıldönümlerinde, yılbaşında hediye olarak tercih edebilirsiniz. Eşinize, kız arkadaşınıza, en yakın dostunuza, annenize ve ablanıza, abinize, çocuğunuza, öğretmeninize hatta kendinize kısacası herkese bu hediyeden alabilirsiniz. Sadece birlikte anınızın olduğu, değerli bir fotoğrafınızı göndermeniz bu mükemmel hediyeye ulaşmanız için yeterlidir. Bu hediyeyi her kim için hazırlıyorsanız hazırlayın karşınızdaki insanın çok beğeneceğine emin olarak hareket edebilirsiniz.

Özellikleri

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata 8 Parça ürünü, 2 katlı ve 4 parçalı paket içerisinde sunulur. Toplam 8 parçası bulunan ürünün üzerinde sizin tercih edeceğiniz resimler çikolatanın parçalarına bölünmüş biçimde basılır. Dilerseniz sevgilinizle çektirdiğiniz bir resmi puzzle olarak kullanabileceğiniz gibi Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata 8 Parça ürününe dilediğiniz bir başka resmi de koyabilirsiniz. Ürün kaliteli çikolataların el değmeden paketlenmesi yöntemi ile üretilir ve bakıları özel tekniklerle alınır.

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata 8 Parça Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Çok tatlı çok şeker olmuş Ellerinize sağlık beklentimin üstündeydi😊
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: Samsun
Bu Ürünü Kullandığı Süre: 1-3 Ay
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ben bir haftaya gelir mi diyordum ama iki günde elime ulaştı. Ellerinize sağlık, çok güzel gerçekten ❤️ :)
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: İzmir
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Çok şirin. beğendim... elinize sağlık :)
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: İstanbul
Bu Ürünü Kullandığı Süre: 1-3 Ay
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel