Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 24'lü
Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 24'lü Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 24'lü Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 24'lü Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 24'lü

Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 24'lü

Ürün Kodu
117FR80L
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
55,00
39,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Çikolata Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
Fotoğraf
Ekle
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Çikolata Sayısı
24 Adet
Çikolata Boyutu
4x4 cm
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Çikolata yendiğinde mutluluk hormonlarının salgılanmasını arttırır.Hele bu size özel olarak tasarlanmış üzerinde kendi fotoğrafınızın bulunduğu bir çikolata olursa mutluluğu daha da arttıracağından emin olabilirsiniz.Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 24'lü ürünümüz doğum günlerinde sizlere özel olarak tasarlanmış ve beğeninize sunulmuş bir ürünümüzdür.

Fotoğraflı Çikolata

Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 24'lü üzerine en sevdiğiniz fotoğraflardan birini baskılayarak sizler için  özel hale getirilen bir ürünümüzdür.Çikolata üzerinde kişiye özel fotoğrafın bulunması ürünü çok özel bir hediye haline getirecektir.Çikolata üzerinde bulunan size ait olan fotoğrafınız ürünün daha şık ve anlamlı olmasını sağlaycaktır.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Arkadaşa , eşinize ,sevgiliye, annenize ,babanıza veya iş yeri arkadaşınıza hediye edebileceğiniz Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 24'lü ürününü doğum günlerinde erkek, bayan ,çocuk,yetişkin, yahut yaşı ilerlemiş olan tüm herkese sunabilirsiniz.

Hediye Zamanı

Bu özel ürünü özellikle yakın çevrenizde bulunan sevdiklerinize doğum günlerinde armağan edebilirsiniz.Doğum günleri insanların en çok hediye almak isteyebilecekleri zamanlardandır.Bu nedenle bu armağanın sunulacağı en özel vakit doğum günleridir.

Ürün Özellikleri

Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 24'lü içinde yirmi dört adet çikolata bulunan ve üzerine sizin fotoğrafınızın baskılandığı çok özel bir ürünümüzdür.

Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 24'lü Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış