Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li
Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li

Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li

Ürün Kodu
117NKX9A
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
31,11
25,44
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Çikolata Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
Fotoğraf
Ekle
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Çikolata Sayısı
8 Adet
Çikolata Boyutu
4x4 cm
Ürün Açıklaması

Sevdiklerinize doğum günü hediyesi alırken kullanılabilir bir hediye olmasına önem verdiğiniz kadar şahsına özel tasarlanmış bi hediye olmasına da önem veriyorsanız Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li aradığınız hediye olabilir. Doğum günü hediyesi olarak çikolata hediye etmek belki çok basit kaçabilir ama hediye sahibinin ismine özel hazırlanacak, fotoğraflarıyla süslenecek çikolatalar unutulmayacak hediyeler arasına girecektir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Çikolatayı 7' den 70' e her insanın sevdiğini düşünürsek Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li ürününü hediye ederken yaş kısıtlamasına gerek kalmayacaktır. Çocuklarınızın doğum günlerinde, kaç yaşında olurlarsa olsunlar, onlar için yaptırabileceğiniz bu çikolatalar karşı koymak mümkün olursa yenmeyip anı olarak saklanabilir veya ambalajları saklanarak afiyetle yenilebilir. Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşınıza rahatlıkla hediye edebileceğiniz bir hediyedir. Kısacası doğum günü sahibi kim olursa olsun memnuniyet garantilidir.

Hediye Zamanı

Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li doğum günü konseptli bir ürün olduğu için sevdiklerinizin doğum günlerinde hediye edebileceğiniz sıra dışı ve keyif verici bir hediye alternafidir.

Ürün Özellikleri

8 adet lezzetli mi lezzetli çikolatadan oluşan Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li çok şık bir kutu içerisinde sunulur. "Happy Birthday" yazısının altında hediye sahibinin doğum günü temalı süsler arasında fotoğrafı ve onun altında da ismi yer alır. Çikolatalar üzerine basılacak fotoğrafı belirlemek tamamen sizin insiyatifinize kalmıştır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Fotoğraflı Doğum Günü Çikolata - 8'li Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış