Fotoğraflı ve İsimli Aşk Cam Duvar Saati - 29cm
Fotoğraflı ve İsimli Aşk Cam Duvar Saati - 29cm

Fotoğraflı ve İsimli Aşk Cam Duvar Saati - 29cm

Ürün Kodu
117QZ3ZR
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
70,00
55,44
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Saat Üzerine Yazılacak 1. İsim
Saat Üzerine Yazılacak 2. İsim
Fotoğraf
Ekle
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Sevgilinize veya eşinize aklını başından alacak bir hediye vermeniz için sizden sadece 3 şey istiyoruz: sevdiğinizin ismi, sizin isminiz ve birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafınız. Bu üçlünün beraberliğiyle ortaya o kadar değerli bir ürün çıkacak ki hediyenin sahibi belki de mutluluk göz yaşlarına engel olamayacak. Fotoğraflı ve İsimli Aşk Cam Duvar Saati - 29cm bu üç unsurun birleşiminin ortaya çıkardığı göz alıcı bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Hediyenin teması aşk olunca Fotoğraflı ve İsimli Aşk Cam Duvar Saati - 29cm ürününü hediye edebileceğiniz kişiler sevgiliniz veya eşiniz olacaktır. Aldığım hediye bir köşede eskimeye terk edilmesin, kullanıldığını göreyim diyorsanız bu hediyenizin seve seve kullanıldığını göreceksiniz. 

Hediye Zamanı

Sevgililer Günü,  doğum günü, yıl dönümleri yaklaştıkça, tekrarlayan hediyelere baş vurmak zorunda kalacağınızdan stres basmaya başlar. Hiç kaygılanmayın bu sefer tekrara düşmeyecek ve  Fotoğraflı ve İsimli Aşk Cam Duvar Saati - 29cm hediyenizle fark yaratacaksınız. Çiftlere özel tasarımıyla romantik bir özellik kazanan Fotoğraflı ve İsimli Aşk Cam Duvar Saati - 29cm iz bırakacak türden bir hediyedir.

Ürün Özellikleri

Cam üzerine süblimasyon baskı yöntemiyle oluşturulan Fotoğraflı ve İsimli Aşk Cam Duvar Saati - 29cm ürününün tam ortasında "LOVE" kelimesi, altında kalpler eşliğinde sevgiliniz ve sizin adınız ve üst tarafta fotoğrafınız yer alır. Saatin rakamları kalplerden oluşur ve renklidir.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Fotoğraflı ve İsimli Aşk Cam Duvar Saati - 29cm Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış