Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı
Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı

Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı

Ürün Kodu
116K2VKW
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
29,41
24,59
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Bardak Altlığı Üzerine Yazılacak 1. İsim
Bardak Altlığı Üzerine Yazılacak 2. İsim
Tarih
Fotoğraf
Ekle
Tümü
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Açıklaması

Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı

Çiftler birbirlerine genellikle manidar, özel hediyeler yaptırmayı tercih ederler. hediyehanem.com adresinde sevdiğinize kadına veya erkeğe aşkınızın sıcaklığını ifade etmenizi sağlayacak çok sayıda alternatiften biri Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı ürünüdür. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Başlayalı fazla zaman olmamış taze bir ilişkide henüz sevgilinizle birbirinizi fazla tanıma imkanı bulamadığınız için zevklerinizi, beğenilerinizi tahmin etmeniz zor olur. Böyle bir ilişkide ilişkinize yönelik bir hediye yaptırmanız hem heyecanınızı arttıracak hem de beğenilmeme riskini ortadan kaldıracaktır. Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı bu duruma çok uygun bir hediyedir. Uzun zamandır birlikte olduğunuz sevgiliniz, nişanlınız veya eşiniz de bu romantik hediyeden hoşlanacaktır.

Hediye Zamanı

Sevdiceğinizin doğum gününde, Sevgililer Günü' nde, yıl dönümlerinizde  giyim kuşam gibi maddesel hediyeler almaktan, aldığınız hediyelerin giyim zevkine uymaması sonucu dolabının derinliklerinde eskimeye mahkum edildiğini hissetmekten bıkmadınız mı? Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı ürününün kenara köşeye atılmayacağının güvencesi vardır. Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı sevdiceğinize her gördüğünde birbirinize olan derin sevginizi anımsatacağından üzerine titrenecek bir hediyedir.

Ürün Özellikleri

Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı taş materyal üzerine istediğiniz bir fotoğrafınızın basılmasıyla oluşturulur. Fotoğrafınızın çevresinde sayılar yer alır ve istediğiniz tarih kalplerle işaretlenerek etkileyici bir görüntü sergiler. En altta sevgilinizle sizin adınız ve sizin için özel olan tarih yazılır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim ve tarih bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Taş bardak altı üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Ürün ölçüleri 10x10cm dir.

Fotoğraflı Yıl Dönümü Taş Bardak Altlığı Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış