Gazeteci Siyah Kupa Bardak
Gazeteci Siyah Kupa Bardak Gazeteci Siyah Kupa Bardak Gazeteci Siyah Kupa Bardak

Gazeteci Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
116T04BO
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kupa bardak günlük hayatta sıkça kullanılan bir araçtır. Her türlü iş yerinde gün içinde insanların kupa bardağa ihtiyacı olur. Soğuk ve sıcak içeceklerin içiminde kullanışlı olması tercih edilme oranını artırır. Bütün meslek grupları için iş yerinde, okulda , ofiste tercih edilen bir üründür. Siyah Renkli Gazeteci Kupa Bardak ürünü, gazeteciler için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde karşıdaki insanı en çok etkileyen, memnuniyet derecesi yüksek bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri grubunda yer alan kupa bardak, öncelikle bu meslek mensuplarını hedef almaktadır. Hediyeyi vereceğiniz insanın sizin çok yakın biri olması gerekmez. Sizinle her hangi bir şekilde ilişkili olan, hayatı paylaştığınız, iş yerini paylaştığınız ya da birlikte iş yaptığınız gazeteci arkadaşınıza Siyah Renkli Gazeteci Kupa Bardak ürününü hediye edebilirsiniz. Ürünümüz kadın-erkek bütün gazetecilere yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Hediye zamanı, hediyeyi verecek ya da alacak kişilerin durumlarına göre değişiklik gösterir. Siyah Renkli Gazeteci Kupa Bardak ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Ürün, içi, kulpu ve üzerindeki yazılar siyah renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de anlamlı görümün sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda gazetecilik mesleği ile ilgili küçük imgeler, altında ise "gazeteci" yazısı altı çizili olarak yer almaktadır. Aşağıda ise kişinin adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardağınızı direk güneş ışığından muhafaza ederek daha uzun zaman şık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Ürün iki iş günü içerisinde sizin verdiğiniz kişisel bilgilere göre üretilip, özel hediye paketi şeklinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.
 Gazeteci Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Gazeteci Siyah Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış