Geometri Öğretmeni Siyah Kupa Bardak
Geometri Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Geometri Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Geometri Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

Geometri Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
116EIHIE
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Geometri dersinin zorlayıcılığını, başarının sırrı olan görsel yetinin, alanında iyi olan ve anlatma becerisi yüksek bir öğretmen sayesinde kazanıldığını geometriyle mücadele etmiş herkes bilir ve eğer bu yetiyi kazandıran bir geometri öğretmenine sahip olduysanız onun değerini çok iyi bilmek gerekir. Siyah Renkli Geometri Öğretmeni Kupa Bardak geometriyle yıldızınızı barıştıran, size önemli bir kapıyı açan geometri öğretmenine hediye edebileceğiniz, içtenlikle teşekkür etmenize aracı olacak kusursuz bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Kişiye Özel Ürün olan bu kupa bardak kendisini oluşturan yazı stiliyle, mesleki görsellerle ve birbirini bütünleyici renkleriyle çok etkileyicidir. Siyah Renkli Geometri Öğretmeni Kupa Bardak ürününü en sevdiğiniz öğretmene hediye edebileceğiniz gibi hayatınızda geometri öğretmeni olarak görev yapan tüm sevdiklerinize de verebilirsiniz. 

Hediye Zamanı

Doğum günü hediyesi, Öğretmenler Günü hediyesi, Babalar Günü Hediyesi olarak tüm özel günler için münasip bir ürün olan Siyah Renkli Geometri Öğretmeni Kupa Bardak sevdiklerini sevindirmek için özel günleri beklemeyen, aklına esince hediye vermeyi sevenler için de  en anlamlı hediyelerdendir. 

Ürün Özellikleri

Erkek, kadın her yaştan geometri öğretmenini hoşnut edecek bu kupa bardak geometrik sembolllerle orjinallik kazandırılan Geometri Öğretmeni yazısı ve hediye sahibinin isim bilgileriyle tasarlanır. Dışı beyaz, içi ve sap kısmı siyahtır. Çift taraflı baskı yapılarak süblimasyon tekniğiyle hazırlanır. Baskı kalitesi son derece iyidir.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Geometri Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Geometri Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış