Halk Oyunları Öğretmeni Siyah Kupa Bardak
Halk Oyunları Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Halk Oyunları Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Halk Oyunları Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

Halk Oyunları Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
116ZAKTV
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Hediyelik eşya bakarken faydalanacağınız hediyehanem.com öyle bir sitedir ki avukatlık, mühendislik, doktorluk, muhasebecilik, modelistlik, öğretmenlik kısacası aklınıza gelebilecek her mesleğe özel tasarlanan ürünlere buradan ulaşabilirsiniz. Öğretmenlik mesleğinin tüm branşları için ayrı ayrı dizayn edilen, kişiye özel ürünler başınızı döndürebilir. Halk Oyunları Öğretmeni Kupa Bardak - Siyah ürünü Halk Oyunları Öğretmenine Hediye edebileceğiniz meslek hediyelerindendir. Kupa bardak en çok kullanılan eşyalardan olduğu için işe yaramaması düşünülemez. Fakat bu bardağın esas çekiciliği üzerinde hediye sahibinin adını ve mesleğini taşımasıdır. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Tasarlanırken kullanılan mesleği yansıtan figürleriyle, siyah ve beyaz renklerinin uyumuyla göz zevkine hitap ederek ilgi çekmeyi başaran Halk Oyunları Öğretmeni Kupa Bardak - Siyah ürününü öğretmeninize veya bu meslekle uğraşan yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. Kupa bardak, kahve fincanı, matara gibi ürünler ard arda girilip çıkılan derslerin yoğunluğu sebebiyle öğretmene hediye edilebilecek en pratik hediyelerdendir. 

Hediye Zamanı

Halk Oyunları Öğretmeni Kupa Bardak - Siyah ürünü sahip olduğu beğenilme potansiyeliyle Öğretmenler Günü Hediyesi olmaya da Doğum Günü Hediyesi olmaya da müsaittir. Özel günlerin hepsinde veya normal bir günde çarpıcı bir sürpriz niyetiyle armağan edilebilecek bir üründür. 

Ürün Özellikleri

Süblimasyon tekniğiyle çift taraflı yapılan baskı beyaz porselen üzerindedir. Bardağın içi ve kulpu siyah renktedir. Üzerinde halk dansları oynayan insan figürleri, Halk Oyunları Öğretmeni yazısı ve hediye sahibinin ismi, soy ismi vardır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Halk Oyunları Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Halk Oyunları Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış