Harfli ve İsimli Kupa Bardak - Beyaz - 001
Harfli ve İsimli Kupa Bardak - Beyaz - 001 Harfli ve İsimli Kupa Bardak - Beyaz - 001 Harfli ve İsimli Kupa Bardak - Beyaz - 001

Harfli ve İsimli Kupa Bardak - Beyaz - 001

Ürün Kodu
118Y52QH
Yorumlar (1)
% 00 indirim
43,33
34,33
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Kupa Üzerine Yazılacak İsim
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Babaya hediye almak anneye hediye almaktan daha kolaydır. Arkadaşa hediye almanın, sevgiliye hediye almaktan kolay olması gibi. Çünkü babalar her aldığınızı beğenirken, anneler biraz daha seçicidir ve doğal olarak eve değil, bizzat kendilerine alınan ürünlerden daha memnun olurlar. Sevgiliye romantik hediyeler almak gerekirken, arkadaşa hediye seçimlerinde daha esnek davranılabilir. Çocuklara hediye almak en kolayıdır. Çünkü onları mutlu etmek için ufacık bir hediye yeterlidir. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Harfli ve İsimli Kupa Bardak - Beyaz - 001 ürünü 7' den 77' ye kadın, erkek herkese uygundur. Üzerinde hediye sahibinin isminin baş harfini ve ismini taşıyan bu orjinal kupa bardak kişiye özel ürün olması sebebiyle favori hediyelerdendir. Dizaynı son derece sade ve şık, manevi değeri büyüktür. En yakınlarınıza da çok samimi olmadığınız kişilere de armağan edilmesi münasiptir. 

Hediye Zamanı

Özel tasarım ürünler Sevgililer Günü Hediyeleri, yıldönümü hediyeleri ve doğum günü hediyeleri içinde en rağbet gören ürünlerdir. Harfli ve İsimli Kupa Bardak - Beyaz - 001 ürünü bu özel günlerin dışında, beğenilme garantili bir Anneler Günü Hediyesi olabileceği gibi yüz güldüren bir Babalar Günü Hediyesi de olabilir. Harika bir Kadınlar Günü Hediyesi olması da mümkündür.

Ürün Özellikleri

Beyaz porselenden süblimasyon tekniğiyle, çift taraflı baskıyla üretilir. Üzerine siyah ve afilli bir yazı stiliyle hediye sahibinin isminin baş harfi ve altına ismi yazılır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Harfli ve İsimli Kupa Bardak - Beyaz - 001 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Harfli ve İsimli Kupa Bardak - Beyaz - 001 Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Açıkcası bu kadar iyi beklemiyordum. 2 gün içerisinde ve çok kaliteli teslim aldım ürünümü. Ambalajı dahi çok kaliteliydi. Aldığım ürün çok ucuz olduğu için bu kaliteyi beklememiştim. Çok teşekkür ederim. Site yetkililerini de tebrik ederim
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: Mersin(İçel)
Bu Ürünü Kullandığı Süre: 1-3 Ay
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel