Hediye Sahibi Masaüstü Fotoğraflar

kategorisinde 0 adet ürün bulundu.

Kime Hediye Almayı Düşünüyorsunuz.

Hediye almak zor bir süreçtir. Doğum günü, terfi hediyesi, yıldönümü veya özel bir gün için doğru hediye seçmek ve karşınızda ki kişiyi mutlu etmek için çaba gerektirir. Peki bu hediyeyi alırken en çok dikkat etmeniz gereken konunun hediye sahibi kim sorusu olduğu biliyor muydunuz. Hediye almayı düşündüğünüz kişi kadın mı erkek mi, akraba mı arkadaş mı yoksa sevgili mi, çok yakın biri mi yoksa sıradan bir tanıdık mı bütün bu sorular sizin hediyenizin hangisi olacağını belirleyen sorulardır.

Akrabaya hediye seçimi

Ailelerde akrabalık yapıları oldukça farklıdır. Bazı akrabalık yapıları sadece aileden sınırlı iken bazı durumlarda uzaktan çekilen bir fotoğraf karesine bile sığamayacak kadar büyük bir bağ olduğunu görebilirsiniz. Bu sebeple bir akrabanıza hediye alacaksanız onunla aranızda olan samimiyet ve yakınlık derecesi hediyenizi belirleyecektir. Eğer hediye alacağınız akrabanız bir yaşıtınız ise büyük ihtimalle aynı yapıya sahip bir ailede büyüdüğünüz için kendiniz için düşüneceğiniz bir hediyenin onun da ilgisini çekeceğini unutmayın. Eğer bir aile büyüğüne hediye almayı düşünüyorsanız bağınız ne kadar kuvvetli ve yakın olursa olsun alacağınız hediyeyi seçerken dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Cinsiyete göre hediye önerileri

Kadınlar yapıları itibari ile erkeklerden daha detaylı ve özenli karakterlere sahiplerdir. Bu sebeple bir kadına hediye alıyorsanız detayların çok önemli olduğunu ve vereceğiniz paketin özenle hazırlanmış olması gerektiğine de dikkat etmeniz gerekir. Erkekler için bir hediye bakıyorsanız almayı düşündüğünüz hediye için onun karakterine uygun bir hediye seçmeniz daha doğru olacaktır. Her erkeğin içinde bir çocuk saklıdır bu doğru ama direk ona bir oyuncak almanızdan mutlu olmayacaktır. Yapısı ile örtüşen bir hediye seçimi yapmanız yerinde olur.

Sevgili mi yoksa normal arkadaş mı

Eğer sevgiliniz için bir hediye bakıyorsanız ilişki süreniz ve aranızda ki bağın yapısına dikkat etmeniz gerekir. Normal bir arkadaşınız için düşüneceğiniz bir hediyeyi sevgilinize vermeyi planlamayın yoksa bu sizin için çok olumsuz bir durum yaratacaktır. Aynı şekilde normal bir arkadaşınıza vereceğiniz özel bir hediye de amacı dışında bir algı yaratabilir.


Her Anınızda Sevdikleriniz Yanı Başınızda

Sevdiklerimiz hayatımızı güzelleştiren en önemli unsurdur. Onlar olmadan bir hayat geçirmek düşünülemez. Her ne kadar yoğun bir düzen içinde stresli bir hayat geçirsek de sevdiklerimiz için ayıracağımız zaman bütün bu sıkıntılardan kurtulmamızı sağlamaktadır. Peki sevdiklerinizin her zaman yanı başınızda olmasını istemez miydiniz? Bu sorunun cevabı tabi ki istediğiniz yönünde olduğunu biliyoruz ve aynı şekilde sevdiklerinizde sizin hep onların yanında olmanızı istiyorlardır. Fiziksel olarak çoğu zaman bunu gerçekleştiremezsek de sevdiklerimizin sürekli yanında olabilmemizi sağlayan başka yollarda vardır. Evet doğru bildiniz bir fotoğraf ile sevdiklerimizin her zaman yanımızda olmasını sağlayabiliriz. Hediyehanem olarak özel tasarım masaüstü fotoğraflıkları ile sevdiklerinizi her zaman yanınızda bulabilirsiniz.

Kişiye özel tasarım masaüstü fotoğraflıklar

Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye onlara geçirdiğiniz güzel anıları hatırlatabilmektir. Zamanı durdurmamız veya geri döndürmemiz mümkün olmadığı için anıları tekrar yaşamamızı sağlayan en güzel yol fotoğraflardan geçer. Yaşadığınız o güzel günleri tekrar hatırlamak sevdikleriniz ile aranızda bulunan o değerli bağında daha sıkı olmasını sağlayacaktır.

Masaüstü Fotoğraflıklar Kimlere Hediye Edilebilir?

Bu tür hediyeler genel olarak özel günlerde tercih edilmektedir. Doğum günü hediyesi, yıldönümü hediyesi veya aranızda yaşanan özel bir günü taçlandırmak için tercih edebileceğiniz güzellikte bir hediye olacaktır. Hediyehanem tarafından tasarlanan kişiye özel tasarım masaüstü fotoğraflık taş üzerine baskı olduğu için uzun seneler dayanıklılığını kaybetmeden ilk günkü kalitesinde kalmaya devam edecektir. Sevdikleriniz ile yaşadığınız anıyı yansıtan resmi seçtiğiniz tasarıma ekleyerek kendi özel hediyenizi oluşturabilirsiniz. Bu işlem oldukça kolay olup yapmanız gereken tek şey sizden istenen ölçü ve kalitelere uygun resmi bize göndermeniz olacaktır. Bundan sonra yapılacak işlem Hediyehanem profesyonel ekibi tarafından ustalıkla tamamlanacaktır. Hediyeniz sadece size özel bir ürün olduğu için sıfırdan sizin için hazırlanıp size özel şekilde paketlendikten sonra Türkiye’nin önde gelen kargo firmaları ile herhangi bir sorun yaşanmayacak şekilde size ulaştırılacaktır. Sektör içinde öncü gelen özellikleri ile Hediyehanem sevdikleriniz ile birlikte yaşayacağınız bu özel anları unutulmaz kılmak için yılların tecrübesini sizin hizmetinize sunmaktadır.

Devamını Göster
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık
Aşığıdaki "Alışverişe Başla" butonuna tıklayarak diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.