Hediye Sahibi Stres Çarkı

kategorisinde 0 adet ürün bulundu.

Kime Hediye Almayı Düşünüyorsunuz.

Hediye almak zor bir süreçtir. Doğum günü, terfi hediyesi, yıldönümü veya özel bir gün için doğru hediye seçmek ve karşınızda ki kişiyi mutlu etmek için çaba gerektirir. Peki bu hediyeyi alırken en çok dikkat etmeniz gereken konunun hediye sahibi kim sorusu olduğu biliyor muydunuz. Hediye almayı düşündüğünüz kişi kadın mı erkek mi, akraba mı arkadaş mı yoksa sevgili mi, çok yakın biri mi yoksa sıradan bir tanıdık mı bütün bu sorular sizin hediyenizin hangisi olacağını belirleyen sorulardır.

Akrabaya hediye seçimi

Ailelerde akrabalık yapıları oldukça farklıdır. Bazı akrabalık yapıları sadece aileden sınırlı iken bazı durumlarda uzaktan çekilen bir fotoğraf karesine bile sığamayacak kadar büyük bir bağ olduğunu görebilirsiniz. Bu sebeple bir akrabanıza hediye alacaksanız onunla aranızda olan samimiyet ve yakınlık derecesi hediyenizi belirleyecektir. Eğer hediye alacağınız akrabanız bir yaşıtınız ise büyük ihtimalle aynı yapıya sahip bir ailede büyüdüğünüz için kendiniz için düşüneceğiniz bir hediyenin onun da ilgisini çekeceğini unutmayın. Eğer bir aile büyüğüne hediye almayı düşünüyorsanız bağınız ne kadar kuvvetli ve yakın olursa olsun alacağınız hediyeyi seçerken dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Cinsiyete göre hediye önerileri

Kadınlar yapıları itibari ile erkeklerden daha detaylı ve özenli karakterlere sahiplerdir. Bu sebeple bir kadına hediye alıyorsanız detayların çok önemli olduğunu ve vereceğiniz paketin özenle hazırlanmış olması gerektiğine de dikkat etmeniz gerekir. Erkekler için bir hediye bakıyorsanız almayı düşündüğünüz hediye için onun karakterine uygun bir hediye seçmeniz daha doğru olacaktır. Her erkeğin içinde bir çocuk saklıdır bu doğru ama direk ona bir oyuncak almanızdan mutlu olmayacaktır. Yapısı ile örtüşen bir hediye seçimi yapmanız yerinde olur.

Sevgili mi yoksa normal arkadaş mı

Eğer sevgiliniz için bir hediye bakıyorsanız ilişki süreniz ve aranızda ki bağın yapısına dikkat etmeniz gerekir. Normal bir arkadaşınız için düşüneceğiniz bir hediyeyi sevgilinize vermeyi planlamayın yoksa bu sizin için çok olumsuz bir durum yaratacaktır. Aynı şekilde normal bir arkadaşınıza vereceğiniz özel bir hediye de amacı dışında bir algı yaratabilir.


Stresi Ortadan Kaldıran Oyuncak; Stres Çarkı

Günlük hayatımız iş ve ev arasında giden monoton bir süreç. Üzerimize binen yükler, yol ve iş yerinde yaşadığımız sorunlarında üst üste gelmesi stres seviyesini içinden çıkılamaz bir noktaya taşıyor. Bu sebeple sakinleşmek için bir yol bir çözüm arıyoruz. Gün geçtikçe çıkan yeni icatlar ile bu stresimizi azaltmaya çalışıyoruz. Son zamanlarda ortaya çıkan bir icat var ki bu konuda baya başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Stres çarkları bugünlerde genç yaşlı herkesin elinde görmek mümkün. Bu yeni çılgınlık belki şu an ellerinizde olabilir ya da tüm bu yaygaraların ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Her ne kadar karmaşık gözükse de kullanımı çok kolay. İçinde olduğunuz durum ne olursa olsun üstesinden gelmenin en iyi yolu oyuncağa bir hareket verip onu izlemektir.

Bu stres çarkları aslında bir oyuncak ve şu anda Hediyehanem üzerinde en çok satan ürünlerden biri. Basit çerçevesi etrafında bulunan üç kanal içinde ki özel mekanizması sayesinde çevirmeye başladığınızda daha uzun süre dönmesini sağlayarak sakinleşmenizi sağlıyor. Tabi bununla birlikte insanlar arasında bir yarışta başladı ve aralarında kim daha uzun süre döndürebileceği konusunda yarış yapanların sayısı da arttı

Kimlere Stres Çarkı Hediye Edilebilir

Bunun cevabı kolay etrafınıza baktığınızda stres ile problemi olmayan birilerini görebiliyor musunuz? Demek ki bu hediye herkes için uygun.

Stres çarkı tasarımları hareketin devamını sağlamak ve insanda bir tatmin hissi uyandırmak çin merkezkaç kuvveti kullanır. Her bir döndürücüyü başparmağınızla hareket ettirebilir, tümleşik bilyeli yatakları yuvarlayabilir veya tüm aygıtı parmağınızın etrafında döndürebilirsiniz. İş stresi ve zihinsel aşırı aktivite için bir rahatlama sağlayacaktır.

Stres çarkları gerçekten küçüktür. Elinizde büyük ölçüde görünmez ve cebinize kolayca taşınabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz renkler tamamen zevkinizi yansıtmak için özellik bakımından herhangi bir farkları bulunmamaktadır. Sevdiklerinize bu hediyeyi vererek aynı zamanda bir mesajda ulaştırmış olursunuz. Hayatımızı çoğu zaman biz yönetemiyoruz ve bu durum bizi strese sokuyor. Sakin bir hayat hepimizin hayali buna ulaşmak ve sevdiklerimizi mutlu etmek için yapacaklarımız paha biçilemez.

Devamını Göster
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık
Aşığıdaki "Alışverişe Başla" butonuna tıklayarak diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.