Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara)
Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara) Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara)

Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara)

Ürün Kodu
1160FFXB
Yorumlar (2)
% 00 indirim
63,53
50,47
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Suluk Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Su içmek insani bir ihtiyaçtır. Uzmanlar günde ortalama 1.5litre su içilmesinin sağlık üzerinde önemli etkileri olduğundan söz eder ki, hemşireler bu mesleğin içerisinde yer aldıklarından konuya son derece hakimdir. Bu durumda bir hemşire için alınabilecek hediyelerin başına Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara) ürününü koyabiliriz. Günün büyük kısmını mesaide geçiren ve istediği kalitede suyu her yerden temin edemeyen hemşireler, su ihtiyaçlarını kendilerine özel bu ürünle karşılayabilirler. Su içilen ve ağız değdirilen ürünlerin sıhhi özellikleri nedeniyle kişiye özel olması zorunludur. Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara) ürünü ile onlara hem bu ihtiyacı karşılayacak hem de tasarımı ile hoşlarına gidecek bir ürün hediye etmeniz şimdi mümkün.

Kime Hediye Edilir?

Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara) ürününün hedef kitlesi elbette hemşirelerdir. Ürünün üzerinde hemşire ibaresi yer alırken steteskop sembolünün içerisinde bir kalp resmi bulunur. Bu görsellerin hemen altında hemşirenin ismi yer alır. Bu da ürünün sahibini zaten net bir şekilde ifade eden özellikler olarak sayılabilir.

Ne Zaman Hediye Edilir?

Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara) ürünü, hediye sahibi ile aranızdaki mesafeye göre farklı zamanlarda verilir. Eğer hediyeyi vereceğiniz kişi eşinizse herhangi bir özel günü seçebilirsiniz. Eğer aldığınız sağlık görevlilerine hediye maksadıyla alıyorsanız, onların doğum günleri veya herhangi bir zaman uygun olacaktır.

Özellikleri

Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara) metalden imal edilmiş bir ürün olup oldukça dayanıklıdır. Suluk olarak üretildiğinden ısı yalıtım özelliği bulunmayan ürün, sıcak içecekler için uygun değildir.

Teslim Süresi ve Detaylar

Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara); beyaz yüzeyin üzerine baskı yapılarak gönderilir. Ürünün ortalama kargoya veriliş süresi 3 iş günüdür.Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Metal malzemeden üzerilmiştir.
 • Kullanabilir iki kapağu bulunmaktadır.
 • Suluk üzerindeki baskı sublimasyon baskıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Suluğun her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Termos özelliği bulunmamakta.

 

Suluk Ölçüleri

 • Yükseklik: 19cm
 • Çap: 7,5 cm

Hemşire 500ml. Metal Suluk (Matara) Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
1 kişi bu yorumu faydalı buldu.
En faydalı yorum
Paketi çok güzeldi, çok memnun kaldım merak ettiğim sorulara hızla cevap aldım...Bir öneri matara üzerine yapılan baskı çeşitleri arttırılmalı bence teşekkürler
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: Denizli
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
1 kişi bu yorumu faydalı buldu.
Paketi hiç bozmak istemedim. Özenle paketlediğiniz ve sağ salim ulaştırdığınız için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: Kırklareli
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel