Hemşire Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa
Hemşire Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hemşire Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hemşire Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Hemşire Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Ürün Kodu
115PJ6PT
Yorumlar (1)
% 00 indirim
199,67
139,77
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 6 - 9 Şubat
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Sevdiklerinize, iş arkadaşlarınıza veya size zor zamanınızda mesleği gereği de olsa yardım edenlere hediye vermek istiyorsanız Hemşire Kupa Bardak (I am a Nurse) ürününü listenizde ilk sıraya yazabilirsiniz.

Sağlık sorunu yaşayıp, hastanede yatan veya kısa zaman aralıklarında da olsa hastane ile sık ilişkileri olanlar, hemşirelerin onların sağlıkları ile ilgili olarak ne kadar önemli bir unsur olduklarını bilirler. Onların bu fedakar tavırları karşısında minnettarlığımızı göstermek milletçe adetimizdir. Pekiyi onlara çikolata veya şekerleme almak artık çok sıradan değil mi? Onlara kişiye özel hediyeler vermek ve onlara gerçekten değer verdiğinizi hissettirmek istemez misiniz? Hemşire Kupa Bardak (I am a Nurse) ürünü bu noktada tam aradığınız üründür. Ayrıca bu ürünü yalnızca size çok iyi bakan bir hemşireye vermek zorunda değilsiniz. Sağlık görevlilerine hediye kategorisindeki ürünlerimizi, hemşire olan eşinize veya annenize de hediye edebilirsiniz.

Yani Hemşire Kupa Bardak (I am a Nurse), ürünü hem resmi bir hediye olarak değerlendirilebilirken, hem de romantik bir hediye olabilir. Kişiye özel bu hediyeyi verdiğiniz kişi hemşire olduğu sürece size yakınlığı hiç önemli olmayacaktır.

Özellikleri:

Hemşire Kupa Bardak (I am a Nurse), porselen materyalden yapılmış yüksek niteliklere sahip bir üründür. Ürünün iç yüzeyi, kulpu ve dış yüzeyi tamamen beyaz seramiktir. Hemşire Kupa Bardak (I am a Nurse) ürünün baskı kısmının en üstünde kırmızı bir kalp figürü yer alır, onun hemen altında “I am a Nurse” ifade bulunur. En altta ise hemşirenin isminin yazılacağı kısım bulunmaktadır. Satın alma kısmında gerekli bilgilerin girişini yapabilirsiniz.Hemşire Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Hemşire Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Fiyat ve kalite olarak çok iyi.
Emre Orhan
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: İstanbul
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel