Hizmetler

Hediyehanem.com 2012’den beri “Kişiye Özel Ürün” kategorisinde profesyonel hizmet vermek için altyapı çalışmalarını güçlendirerek 2014’te kurumsallaşan bir firmadır. Güvenlik anlamında yasal ve teknik tüm imkânlara sahip olan Sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Güvenli ve keyifli alışverişe başlamak için öncelikle üye olmanız size avantaj sağlar. Böylece sonraki ziyaretlerinizde aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmaz alışverişinizi daha kolay tamamlarsınız.

Satış öncesi ve sonrasında sizlerin yanındayız. Hediyehanem.com, müşterilerine sadece satış öncesinde ve satış esnasında değil, satış sonrasında da yakın ilgi ile ayrıcalıklı hizmetler sunar. Her türlü sorunuza hemen yanıt almak için iletişim sayfamızdan bize e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Satın aldığınız hediyelerin size ulaşacağı süre her ürünün detayında yer alır. Biz mutluluğunuzu kutuladıktan 1 - 5 iş günü içerisinde ürün adresinize ulaşır.

Suistimali engellemek için ödeme alındıktan sonra hazırlanan “Kişiye Özel” ürünler dışındaki tüm kategorilerde “Kapıda Ödeme” sistemimiz mevcuttur.

Hediyehanem.com’dan satın aldığınız ürünleri 15 gün içinde anlaşmalı olduğumuz kargo ile bize ilettiğiniz taktirde değişim ve iade kabul edilmektedir. Ancak “Kişiye Özel” ürünlerde bizden kaynaklanan bir hata olmadığı sürece  değişim ve iade hakkı bulunmamaktadır.