Host Hediyeleri

kategorisinde 24 adet ürün bulundu.

Host Hediyeleri Ne Zaman Alınır?

Uçak çalışanı olan host, uçağa binen yolculara servis yapmanın yanı sıra olası bir ihtiyaçları karşısında da onları yönlendirip yardımcı olur. Host hediyeleri bu kategorimizde bulunuyor. Tüm bu özel tasarım zarif, renkli ve gösterişli ürünler şsizlerin zevkine sunuluyor. Host erkek kardeşe hediye ya da host sevgiliye hediye almak isteyenler için ideal seçenekler bu kategori başlığı altında yer almaktadır. Sürekli yolculuk yapan, seyahat eden biriyseniz ve düzenli olarak muhatap olduğunuz bir host bulunuyorsa ona duyduğunuz sempatiyi ifade eden bir ürün de almak isteyebilirsiniz. Pilotlar gününe özel pilotlara hediye alırken host hediyeleri kategorisini de inceleyip host görevlilerini de ihmal etmemelisiniz. Host hediyeleri sayısız çeşit ile günlük kullanıma açık ürünler içinde yer alır. Örneğin üzerinde host yazan ve uçak resmi ile bütünleşen, içi farklı renkler ile renklendirilen bir kupa bardak almak isteyebilirsiniz. Yine üzerinde host yazısının basıldığı bir bardak altlığı ya da kahve fincanı şık bir seçim olabilir. Tüm bu ürünleri kullanacak olan hediye sahibinin ismini de üzerine bastırabilirsiniz Bu sayede aldığınız host hediyeleri kişiye özel tasarımlar haline gelecektir. Bu tasarımları hediye sahipleri uçak seyahatlerinde rahatlıkla yanlarında taşıyabilir ve istedikleri yere götürebilirler. Kaliteli porselen yapıları ile oldukça uzun ömürlü ve kullanışlıdırlar. Taş bardak altlığı host hediyeleri içinde en çok rağbet gören ürünlerden biri olmaktadır.

Host Hediyeleri Ve Modelleri

Host ve host adayları için üretilen özel tasarım ürünler içerisinden en beğendiğinizi seçin ve hediye sahibinin ismini üzerine yazdırarak eşsiz bir hediye haline getirin. Host hediyelerinin en ilgi görenlerinin başında taş masa üstü isimlik geliyor. Bu ürün taş üzerine yapılan özel baskı ile elde ediliyor. Bu ürünün üzerinde yer alan tasarımda host hediyeleri nedeni ile host mesleğini icra edenlerin iş kıyafetlerini temsil eden bir takım elbise sembolü yer alıyor. Tasarımın tam ortasında büyük bir uçak tasviri tüm ilgiyi topluyor. Host hediyeleri çoğunlukta mavi renk ile üretilmektedir. Tasarımın tümüyle mavi tonlarda olması, mavinin host mesleğini icra edenler tarafından kullanılıyor olmasıdır. Bu şık tasarım ile üretilen bir diğer ürünler ise taşınabilir ve ağzı sıkı kapanan suluk, ahşap malzeme ile üretilen kalemlik, özel tasarım baskı içeren anahtarlık, kartvizitlik, yastık ve daha nice sayısız hediyelik ürün. Bu ürünler içinden sevgilinize, eşinize, kardeşinize ya da arkadaşınıza hediyeler alabilirsiniz.

Host Hediyeleri Ve Fiyatları

Hediye alışverişi yapanların en öncelik verdiği şey alacağı hediyedir daha sonra ise bu hediyeye ödeyeceği ücret. Elbette herkes hem en kaliteli ürünü almak ve hem de en uygun fiyatı cebinden çıkarmak ister. Online alışveriş ve sipariş konforunun yanı sıra eşsiz kalitemizle birlikte sizlere en ucuz fiyatları sunuyor. Siz sevdiklerinizi en güzel hediyeler ile mutlu edebilin diye biz sizlere en rahat alışveriş imkanlarını sağlamaya özen gösteriyoruz. Uygun fiyat etiketleri ile daha da cazip hale gelen ürünlerimizi tüm meslek hediyeleri ve hediye sahibi kategorileri ile daha kolay ulaşılır yaptık. İstediğinizi meslek hediyesini ya da hediye almak istediğiniz kişinin özelliğine uygun hediye seçebilirsiniz. Üstelik ekonomik hediyeler sayesinde birden fazla ürün de alabilirsiniz. Ucuz host hediyeleri almak isteyenler için 15 TL’den başlayan fiyat etiketleri, sizlere en şık modelleri en uygun fiyatlarla sunuyor. Online olarak oluşturacağınız sipariş ile istediğiniz gün hediyenizi alabilirsiniz. Host eğitimi alan birine de iç rahatlığı ile bu kategoride bulunan ürünlerden hediye edebilirsiniz.

Devamını Göster