Hostes Kalpli Kupa Bardak
Hostes Kalpli Kupa Bardak Hostes Kalpli Kupa Bardak Hostes Kalpli Kupa Bardak

Hostes Kalpli Kupa Bardak

Ürün Kodu
116ROXAB
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

O ülkeden o ülkeye uçarak yorucu ve yoğun bir meslek icra eden hostese hediye alırken dinlenme zamanlarında kullanabileceği meslek hediyelerine bakmak yerinde bir karardır. Kişiye Özel Ürün olan Hostes Kalpli Kupa Bardak - Kırmızı ailenizdeki veya iş çevrenizdeki Ulaştırma Görevlilerine Hediye edebileceğiniz orjinal hediyelerdendir. Kalpli kulpunun etrafa yaydığı aşk enerjisi sevgiliye hediye edilmesi halinde nasıl sevinçle karşılanacağının habercisidir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Sevdiğiniz birine sevdiğinizi söylemek zor geliyorsa, içinizdeki sevginin sembolü olacak bir hediyelik eşyayla dile getiremediğiniz duyguları gösterebilirsiniz. Hostes Kalpli Kupa Bardak - Kırmızı ürünü ifade etmekte zorlandığınız tüm duygularınızı hosteslik yapan sevdiklerinize aktarma konusunda yardımcınız olacaktır. Hem mesleki tatmin hem duygusal tatmin sağlayacak bir hediyedir. Hostes olan anneniz, eşiniz, sevgiliniz, arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız son derece keyif duyarak kullanacaktır.

Hediye Zamanı

Hostes Kalpli Kupa Bardak - Kırmızı ürünü dizaynıyla, kalitesiyle ve isme özel oluşuyla cezbedici doğum günü hediyelerindendir. Mesleğini severek yapan sevdiceğiniz için harika bir Sevgililer Günü Hediyesi alternafidir. Annenize Anneler Günü Hediyesi olarak da tereddüt yaşamadan verebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Ürünün çift taraflı baskısı yapılırken süblimasyon yöntemi kullanılır. Dışı beyaz, içi ve kulpu kırmızıdır. Üzerinde Hostes yazısı, yazının etrafını saran kanat ikonları, hızla uçan bir uçak resmi ve hediye sahibinin ismi, soy ismi yer alır. Göz doldurucu güzelleğe sahip bir kupa bardaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Hostes Kalpli Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Hostes Kalpli Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış