İç Mimar Kalpli Kupa Bardak
İç Mimar Kalpli Kupa Bardak İç Mimar Kalpli Kupa Bardak İç Mimar Kalpli Kupa Bardak

İç Mimar Kalpli Kupa Bardak

Ürün Kodu
116PI37F
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması
Ürünümüz iç mimarlar için dizayn edilmiş, üzerinde ingilizce "ben bir iç mimarım" yazan ortasında mimari düzenlemesi yapılmış bir ev içi resmi en altta ise kişinin adı ve soyadı yer almaktadır. Kupa bardağın baskısı çift taraflı yapıldığı için, iki yönden de bakıldığında kolaylıkla tanınır. Kişiye özel tasarlanan kupa bardağınızı sıcak ya da soğuk içeceklerin servisinde kullanabilirsiniz.Kişiye özel olduğu için iş ortamında, mutfakta başkalarının bardağı ile karışmaz. Uzun süre kullanım için kupa bardağımızı güneş ışığından uzak tutmanızı öneririz.

İsim Yazılı Kupa

Çay veya kahve vaktinin güzelleşmesi, kişiselleşmesi için kırmızı kulplu iç mimar kupa bardak tercih edilebilir. Üzerinde isim yazan kupalar ile bardaklar karışmayacaktır. Hem temiz bir şekilde hem de özel bir an yaşamayı sağlayacaktır. Meslek bilgilerini de içeren kişiye özel hediyeler, insanlar için hayatlarında özel bir yere konacaktır. İnce belli çay bardaklarında içecekler çabuk biter. Yoğun çalışan iç mimarlar için kısa sürede yeni çay yada kahve almak zaman alabilir. Oysa kupa bardak ile içecek tek seferde uzun süreli, kolay tutumu ile rahatlıkla içilebilir. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Meslek özellikleri gereği, İç Mimar Kalp Kupa Bardak-Kırmızı cinsiyet farkı gözetmeksizin bütün mimarlara verilebilir. İç mimar olan herhangi bir yakınınıza ürünü hediye edebilirsiniz. Veya size evinizde iç mimari konusunda çok yardımcı olan bir mimara minnetinizi ifade etmek için ürünü hediye edebilirsiniz.

 Hediye Zamanı

Mimarların özel günlerinde İç Mimar Kalp Kupa Bardak-Kırmızı hediyesini vermek için uygun bir gün olabilir. Eğer iç mimar bir yakınınızsa, ona doğum gününde veya diğer özel günlerde bu hediyeyi verebilirsiniz. Profesyonel ilişkilerinizin söz konusu olduğu iç mimarlara ise İç Mimar Kalp Kupa Bardak-Kırmızı ürününü, siz ne zaman isterseniz o zaman verebilirsiniz.

 Ürün Özellikleri

İç Mimar Kalp Kupa Bardak-Kırmızı ve beyaz renklerle dekora edilmiş bir üründür. Ürünün kulpu ve iç kısmı kırmızı, dışı beyaz renklidir. Üzerinde " I am an interior designer" yazmakta ve bu yazının hemen altında bir iç dekor resmi ve en altta da kişini ismi yazmaktadır.
 İç Mimar Kalpli Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

İç Mimar Kalpli Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış