İlahiyatçı Kalpli Kupa Bardak
İlahiyatçı Kalpli Kupa Bardak İlahiyatçı Kalpli Kupa Bardak İlahiyatçı Kalpli Kupa Bardak

İlahiyatçı Kalpli Kupa Bardak

Ürün Kodu
11782YSO
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Kupa bardak her ortamda kulllanılabilecek, her meslek grubu için uygun düşecek bir üründür. İş yerinde, ofiste, okulda insanların olduğu her yerde kullanılabilecek, ihtiyaç duyulabilecek bir üründür. İlahiyatçı Kalpli Kupa Bardak, ilahiyatçılar için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Meslek hediyeleri içinde kupa bardak çokca tercih edilen bir üründür.


Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri sınıfında yer alan bu kişiye özel hediye; elbette öncelikle ilahiyatçıları hedeflemektedir. İlahiyatçılar hayatımızın bir çok bölümünde yer alırlar. Tabi meslek mensubunun size yakın birisi olması zorunlu değildir. İlahiyatçı  olan herhangi birisine herhangi bir maksatla İlahiyatçı Kalpli Kupa Bardak  ürününü hediye edebilirsiniz. Bu kupa bardak hediyesi özellikle kadın ilahiyatçılar için yaş farkı gözetilmeksizin hediye olarak verilebilir.


Hediye Zamanı
Hediyenin ne zaman verileceği, alıcının hayatındaki sebeplerle ilgili olarak değişmektedir. İlahiyatçı Kalpli Kupa Bardak, ilahyatçı  olan bir bayan yakınınıza, özel bir gününde hediye edebileceğiniz güzel bir hediyedir. Sevdiğiniz bir meslek sahibine bu hediyeyi vermek için özel bir sebep gerekmez. İşe başladığı ilk gününü kutlamak, doğum gününü kutlamak ya da terfi ettiği günün heyecanını paylaşmak için bu hediyeyi verebilirsiniz.


Ürün Özellikleri
Ürünümüz içi ve kalp şeklindeki kulpu kırmızı renkte imal edilmiş, standart kupa bardak ölçülerindedir. Süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak, iki yönlü bir görünüm sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda "ilahiyatçı" yazısı yer almaktadır. Yazının başında  İ ve L harfleri arapça elif ve lam harflari şeklinde yazılarak meslekle ilişkilindirilmiştir. Aşağıda ise ilahiyatçı bayanın adı ve soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardak sıcak ve soğuk içeceklerin içimi sırasında sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. 


Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Tercih etmeniz durumunda, sipariş ile ilgili bilgileri verdikten sonra, bardağınız kişiye özel olarak hazırlanarak vereceğiniz adrese iki iş günü içinde, özel hediye paketi içerisinde teslim edilecektir. Bardağınızı daha uzun süre, daha sağlıkı kullanmak için güneş ışından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır. İlahiyatçı Kalpli Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

İlahiyatçı Kalpli Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
1 kişi bu yorumu faydalı buldu.
En faydalı yorum
Kargo hızı çok iyi paketleme çok güzel bardağın kutusundaki çiçek detayı çok güzel düşünülmüş bardak da çok güzel kısacası çok başarılı bir siparis tavsiye ederim
mustafa sümer
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: Zonguldak
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel