İlahiyatçı Kırmızı Kupa Bardak
İlahiyatçı Kırmızı Kupa Bardak İlahiyatçı Kırmızı Kupa Bardak İlahiyatçı Kırmızı Kupa Bardak

İlahiyatçı Kırmızı Kupa Bardak

Ürün Kodu
11726QID
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması
İnsanlar gün içinde iş yerinde, ofiste, okulda, çalışma hayatının stresi ile bir çaya, kahveye veya sıcak günlerde soğuk içeceklere ihtiyaç duyarlar. Bu tür içeceklerin içiminde kupa bardak sağlıklı ve kullanım kolaylığı olan bir araçtır. Bu özelliği kupa bardağın yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. İlahiyatçı Kupa Bardak - Kırmızı ürünü, ilahiyatçılar için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Meslek hediyeleri içinde kupa bardak, gün içinde sıkça kullanılması nedeniyle verilen kişilerde oldukça yüksek bir memniyet oluşturur.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
İlahiyatçı Kupa Bardak - Kırmızı meslek hediyesinin hedef kitlesi öncelikle ilahiyatçılardır. Bu hediyeyi bu meslek grubundaki arkadaşınız, yakınınız, ya da iş hayatında birlikte çalıştığınız mesai arkadaşınıza  hediye edebilirsiniz. Bu kupa bardak hediyesi kadın-erkek bütün ilahiyatçılara yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
İlahiyatçı Kupa Bardak - Kırmızı ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, ilahiyatçıya, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. Hediye zamanı kişilerin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir.

Ürün Özellikleri
Ürün, içi ve kulpu kırmızı renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Kupa bardağın üzerinde yukarıda küçük bir imge, onun altında ise "ilahiyatçı" yazısı başına elif ve lam harfleri yerleştirilmiş şekilde yazılmıştır.  Aşağıda ise ilahiyatçının adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Ürün süblimasyon baskı türü ile çift taraflı baskı yapılarak, karşılıklı yönlerden görünüşü anlamlı hale getirilmiştir. Kupa bardağınızı daha uzun zaman kullanmak, hatırasını yaşatmak isterseniz direk güneş ışığından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Kupa bardak sizin vereceğiniz kişisel bigilere göre üretilip, özel hediye paketi yapılarak iki iş günü içinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo paketinizi teslim almadan önce kontrol etmeniz ve zarar görmüş paketleri almamanız faydanıza olacaktır.
 İlahiyatçı Kırmızı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

İlahiyatçı Kırmızı Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış