İngilizce Öğretmeni Siyah Kupa Bardak
İngilizce Öğretmeni Siyah Kupa Bardak İngilizce Öğretmeni Siyah Kupa Bardak İngilizce Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

İngilizce Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
116AMSJ9
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Öğretmene hediye almak için çok fazla seçeneğiniz olduğunu düşünüyorsunuz. Biblolar, kalemler, çantalar ve benzeri klişelerin etkili olacağını düşünüyorsunuz. Pekiyi kişiye özel hediyeler alarak vereceğiniz hediyenin maddi değeri ne olursa olsun daha fazla reaksiyon alabileceğinizi biliyor musunuz? Öğretmenler günü hediyesi bir klişe olmamalı. Öğretmenlerimiz her an bizim için yeni öğretim teknikleri uygulamaya çalışıp, tüm yaramazlıklarımıza rağmen bize olan desteklerini hiç bırakmazken, onlara kişiye özel hediyeler vermeliyiz. Ellerimizle ayarlayacağımız ürünlerden bir tanesi kuşkusuz, Siyah Renkli İngilizce Öğretmeni Kupa Bardak olacaktır. İngilizce öğretmenine hediye almak için arayışlarınıza artık son verebilirsiniz. Aradığınızı buldunuz ve bundan daha iyisini kolay kolay bulamayacaksınız.

Hediyehanem.com, kişiye özel uyarlanabilir hediyeler sunarak hediye ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmenizi sağlıyor. Yüksek nitelikli özel ürünlerimizden olan Siyah Renkli İngilizce Öğretmeni Kupa Bardak ürünü ile ister öğretmeninizi, ister İngilizce öğretmeni olan eşinizi, anne, baba veya bir başka akrabanızı mutlu edebilirsiniz. Siyah Renkli İngilizce Öğretmeni Kupa Bardak ürününü ayrıca iş arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Özellikleri

Siyah Renkli İngilizce Öğretmeni Kupa Bardak; siyah renk temalı bir üründür. Ürünün dış yüzeyi beyaz, iç yüzeyi ve kulp kısmı siyah renklidir. Oldukça şık bir tasarıma sahip ürünün iki yüzünde, “I Am A English Teacher” yazısı özel bir fontla yazılıdır. Bunun hemen üzerinde kırmızı renkli kalp figürü ve bu içeriğin altında hediye sahibi isim bilgileri yer alır.İngilizce Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

İngilizce Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış