İnşaat Teknikeri Sarı Kupa Bardak
İnşaat Teknikeri Sarı Kupa Bardak İnşaat Teknikeri Sarı Kupa Bardak İnşaat Teknikeri Sarı Kupa Bardak

İnşaat Teknikeri Sarı Kupa Bardak

Ürün Kodu
116Z7TDA
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Sarı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

İnşaat Teknikeri çalışmalarını yaptığı ortamda dikkat ve yoğunlaşma ihtiyacı duyarken bir yandan yorgunluğunu atacağı  çayını veya içeceğini keyifle yudumlayacağı bir ana da ihtiyacı var.Sarı Renkli İnşaat Teknikeri Kupa Bardak  bu anı kendisine sunacağımız bir ürünümüzdür.Evde ,ofiste, çalışma ortamında ve hatta arabada kullanılacak bir ürünümüzdür.

İsim Yazılı Kupa

Sarı Renkli İnşaat Teknikeri Kupa Bardak üzerine kişiye özel isim yazılarak diğer bardaklardan ayrılır hem aşka bardaklarla karışmasını önler hemde kişiye ait özel bir şekilde hijyeniklik sağlar.Sarı Renkli İnşaat Teknikeri Kupa Bardak ürününün üzerinde olan isim kişiye özel bir isim olduğu için ayrıca bir şıklık sağlaycaktır.

Hediye Sahibi(Hedef Kitle)

Zorlu bir zihin çalışması isteyen İnşaat Teknikeri mesleğini icra edenler Sarı Renkli İnşaat Teknikeri Kupa Bardak ürünümüz ile keyifli anlar yaşayacak meslek sahipleridir.İnşaat Teknikeri ürünümüzü kullanırken kendisine özel  olan hediye ile hoş duygular yaşayacaktır.Bayan erkek tüm meslek sahiplerine takdim edilecek bir üründür.

Hediye Zamanı

Hediye almak ya da vermek çok güzel hislerin yaşandığı anlardır bu anları yaşatmak için aslında belirli günleri beklemeye gerek yok her an bizim için bir fırsattır.Lakin illa da bir an olacaksa da Sarı Renkli İnşaat Teknikeri Kupa Bardak armağanını İnşaat Teknikerine bir baba ise babalar gününde bir nişanlınız için sevgililer gününde hediye de edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sarı Renkli İnşaat Teknikeri Kupa Bardak süblimasyon baskı ile hazırlanmış özel bir üründür.Çift taraflı baskı ile bardağın her iki yanına isim yazılarak bardak içi sarı renkte olarak tasrlanmış bir ürünümüzdür.İnşaat Teknikeri Sarı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

İnşaat Teknikeri Sarı Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Güzel bir hediye, elimize çabuk ulaştı. Renkleri canlı ve yazı stili güzel. Böyle ürünleri bulaşık makinesinde yıkamamak gerektiğini unutmamalı.
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 26-35 arası
Yaşadığı Yer: İzmir
Bu Ürünü Kullandığı Süre: 1-3 Ay
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel