İnsan Kaynakları Uzmanı Turuncu Kupa Bardak
İnsan Kaynakları Uzmanı Turuncu Kupa Bardak İnsan Kaynakları Uzmanı Turuncu Kupa Bardak İnsan Kaynakları Uzmanı Turuncu Kupa Bardak

İnsan Kaynakları Uzmanı Turuncu Kupa Bardak

Ürün Kodu
116MSUXS
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
49,99
34,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Turuncu
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

İnsan Kaynakları Uzmanı, çalıştığı iş yerindeki çalışanların işe alım süreçlerinden ve işe alındıktan sonraki eğitim süreçlerinden, çalışanların işe olan isteklerinin ve verimliliklerinin artmasından sorumlu kişilerdir. Dolayısıyla görev yaptığı şirketin bel kemiği durumundadır. İnsan ilişkilerinde başarılı, anlayışlı, dinamik ve güler yüzlü olma gibi niteliklere sahip İnsan Kaynakları Uzmanı’na ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız, mağaza mağaza gezip boşa vakit harcamadan renkleriyle enerji verecek, kullanırken keyiflendirecek İnsan Kaynakları Uzmanı Kupa Bardak - Turuncu ürününü hemen alın deriz.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Çalıştığınız kurumun İnsan Kaynakları Uzmanı' na veya bu mesleği icra eden eşinize, sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşlarınıza İnsan Kaynakları Uzmanı Kupa Bardak - Turuncu ürününü hediye edebilirsiniz. Güne sizi anımsatan, bu iç açıcı kupa bardaktan çay ve kahvesini yudumlayarak başlamaktan son derece memnun olacaktır. 

Hediye Zamanı

İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışan tanıdıklarınıza dilediğiniz tüm zamanlarda hediye edebileceğiniz İnsan Kaynakları Uzmanı Kupa Bardak - Turuncu ürünü doğum günü, yeni iş tebriği, veya Anneler günü için makul bir armağandır.

Ürün Özellikleri

Beyaz porselen dış yüzey, turuncu iç yüzey ve sap kısmından oluşan İnsan Kaynakları Uzmanı Kupa Bardak - Turuncu ürünü süblimasyon baskı metoduyla hazırlanır. Üzerinde mesleğe  yönelik figürler, hediyeyi vereceğiniz kişinin isim bilgileri ve insan kaynakları uzmanı yazısı yer alır. Her yaş aralığına hitap edecek bir üründür.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.İnsan Kaynakları Uzmanı Turuncu Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

İnsan Kaynakları Uzmanı Turuncu Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış