İsim Yazılı Kupa Bardak
İsim Yazılı Kupa Bardak İsim Yazılı Kupa Bardak

İsim Yazılı Kupa Bardak

Ürün Kodu
115HUNLP
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
36,00
28,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Açıklaması

Bazı hediyeler, herkes için farklı bir anlam ifade edebildiği için oldukça kullanışlı hediyeler olarak tanımlanabilir. Örneğin kupa bardak ürünleri, kişiye özel hediyeler grubunda yer alır ve ihityaca göre onlarca farklı türü hediye olarak kullanılabilir. İsim Yazılı Kupa Bardak da bu ürünlerden bir tanesidir ve hediye seçmekte zorlananlar için mucizevi etkiye sahip bir ürün olduğu söylenebilir. Hediyehanem.com sizin için hediye arama sürecine ebediyen son veriyor. Şimdi ürünlerimizden istediğiniz satın alıp, İsim Yazılı Kupa Bardak ürünü gibi çok yönlü ürünlerle, herkesi mutlu edebilirsiniz.

Üzerinde sadece isim yazan ürün, kişiye özel bir hediye olmakla birlikte başka hiçbir sınırlayıcı kriteri söz konusu değildir. Yani ürün herkese hediye edilebilir. Çok yönlü kullanım özellikleri bulunan İsim Yazılı Kupa Bardak, herhangi bir zamanda verilebileceği gibi, doğrum günü hediyesi, yıldönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi gibi spesifik zamanlarda da kullanılabilir. Ürün kadın veya erkek fark etmeksizin herkes için uygundur.

Özellikleri

İsim Yazılı Kupa Bardak; beyaz zemin üzerine siyah dekoratif harflerle baskı alınan bir üründür. Baskı teknolojisi süblimasyon olup, ürünün en sık kullanım koşullarında dahi uzun süre ilk günkü formunu koruması mümkündür. Porselen bir ürün olan İsim Yazılı Kupa Bardak, sıcak veya soğuk içeceklerin tüketilebildiği 250ml hacme sahip üründür. Ürünün nitelikleri sektör ortalamasının üzerindedir ve dilediğiniz kişiye gönül rahatlığı ile verebileceğiniz bir hediyedir.İsim Yazılı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

İsim Yazılı Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış