İsimli Öğrenci Yastığı
İsimli Öğrenci Yastığı

İsimli Öğrenci Yastığı

Ürün Kodu
1149YRGR
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
36,67
29,89
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Yastık Üzerine Yazılacak Metin
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Kumaş Türü
Saten
Baskı Türü
Sublimasyon
Boyutlar
40x40 cm
Ürün Açıklaması

Hediyeler, insanların birbirlerine gösterdiği sevgi ve verdiği değerin somut ifadeleri olduğundan; özel günlerde kişiler kendisi için değerli olduğunu düşündüğü yakınlarına akılda kalıcı ve alacakları kişinin hoşuna gidecek tarzda etkili ürünler hediye etmek isterler. Bu konuda sizlere güzel ve etkileyici hediye fırsatları sitemiz, isimli öğrenci yastığı önerisiyle sevdiklerinize farklı bir hediye sunmanıza yardımcı olacaktır. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Okul arkadaşlarınız, okul çağındaki çocuklarınız, öğretmenleriniz, sevgilileriniz için etkili ve farklı bir hediye sunmak istiyorsanız isimli öğrenci yastığı güzel bir seçenek olacaktır. Cinsiyet ayrımı olmadan hem erkek hem de bayanlar için tercih edilebilecek orjinal bir ürün olan isimli öğrenci yastığı, hediyeyi alacak kişinin başucundan ayırmayacağı, sevimli bir hediye olacaktır. 

Hediye Zamanı

İsimli öğrenci yastığını sevgililer gününde, doğum günlerinde, öğretmenler günlerinde sevdikleriniz için özel bir hediye olarak sunabileceğiniz gibi diğer özel günlerde de kullanılabilecek etkili bir hediye seçeneği olarak ta karşımıza çıkmaktadır.

 Ürün Özellikleri

Hediyeyi alacak kişinin hep başucunda yer alacak ve her daim hediye edeni hatırlatacak türdeki bu sevimli isimli öğrenci yastığı, saten kumaştan yapılmıştır. Üzerine süblimasyon baskıyla istediğiniz yazı ve resmin basılmasını talep edebilir ve böylelikle hediyeyi daha orjinal ve etkili kılabilirsiniz. İsimli Öğrenci Yastığı Hakkında Bilmeniz Gerekenleri

  • Yastık saten kumaşdan üretilmiştir.
  • Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Yastık üzerindeki baskı kalıcı ve uzun ömürlüdür.
  • Uzun süre kullanım için ılık suda elle yıkamanız tavsiye edilir.

 

Yastık Ölçüleri

  • En:  40cm
  • Boy: 40cm

İsimli Öğrenci Yastığı Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış