İsimli Vav Tasarımlı Mouse Pad

İsimli Vav Tasarımlı Mouse Pad

Ürün Kodu
116YDCA1
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
31,76
25,76
Favorilerime Ekle
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Tasavvufla ilgilenen, ebru ve hat sanatına gönül vermiş veya vav harfinin şeklinden hoşlanan sevdiğiniz birine farklı ve etkileneceği bir hediye almak istiyorsanız vav tasarımlı ürünlere yönelebilirsiniz. Bu ürünler içinde İsimli Vav Tasarımlı Mouse Pad hem kişiye özel olarak, hem vav harfiyle tasarlanmasıyla ve üzerinde yazan Mevlana' ya ait anlamlı sözle gönülleri feth edecek bir seçenektir. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

İsimli Vav Tasarımlı Mouse Pad üzerindeki zarif çiçek deseniyle bayanlara uygun bir üründür. İş yerinde veya evde kullanması için annenize, sevgilinize, eşinize veya arkadaşlarınıza alabileceğiniz estetik ve kullanışlı bir hediyedir.

Hediye Zamanı

Anne karnındaki cenin ya da secde eden kul benzetmeleriyle derin manalar kazanan vav harfi son zamanların en tercih edilen figürüdür. Bu derin anlamlara sahip vav harfiyle hazırlanan İsimli Vav Tasarımlı Mouse Pad anneler için mükemmel bir Anneler Günü hediyesi olacaktır. Sevgililer Günü veya yıl dönümünüzde hediye edeceğiniz İsimli Vav Tasarımlı Mouse Pad sevgiliniz ve eşinizin ruhuna dokunacaktır. 

Ürün Özellikleri

İsimli Vav Tasarımlı Mouse Pad süblimasyon baskı tekniğiyle kişinin ismine özel tasarlanır. Sol üst köşedeki çiçek, sağ üst köşedeki vav harfi ve ürünün toz pembe rengi bayanların naif karakteriyle çok uyumludur. En altta Mevlana' nın “Dediler ki: Gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Dedim ki: Gönüle giren gözden ırak olsa ne olur.” sözleri ürünün manevi değerini arttırmaktadır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

 

 

İsimli Vav Tasarımlı Mouse Pad Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış