Kadınlar Günü Hediyeleri Tesbih

kategorisinde 0 adet ürün bulundu.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediyeleri

Kadınların hayatımızda ki yeri ve önemi tartışılmaz. Onları hatırlamak ve mutlu etmek için sadece bir gün yeterli değildir. Annemiz, eşimiz, kızımız veya sevgilimiz hayatımızda ki bütün kadınlar bu özel günde bizden bir sürpriz bekliyor olacak onları bu özel günde mutlu etmek bizim elimizde. Hediye için kafanızda bir plan olmayabilir Hediyehanem olarak sizin işinizi kolaylaştıracak hediye önerileri bu sayfada sizin için hazırladık.

Kadınlar günü için hediye önerileri

Kadınlar gününde aklınıza birçok hediye fikri geliyor ama hangisini alacağınız konusunda karar veremiyor musunuz Hediyehanem sayesinde işiniz artık daha kolay bir hale gelecek. Planları hazırladık sizin yapmanız gereken sadece hayatınızda ki hangi kadın için hediye baktığınıza karar vermek. Eğer hediye almayı düşündüğünüz kişi anneniz ise sizden bekleyeceği hediye duygusal bir ürün olacaktır. Bu sebeple ona sizin için ne kadar önemli olduğunu hissettirecek bir hediye tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Kadınlar detayları severler aldığınız hediyenin sizin için ne hissettirdiğini ve annenizin bu his içinde nerede yer aldığını anlatın bu duygu paylaşımı hediyenin çok daha üstünde bir geri dönüş yaratacaktır. Eğer hediye almayı düşündüğünüz kişi sevgiliniz ise daha özel daha size has bir hediyeyi tercih edebilirsiniz. Sonuçta sevgilinizin ne sevdiğini veya ne sevebileceğiniz sizden daha iyi kimse bilemez ancak bu sefer bir fark yaratın ve sevgilinize onun sevdiği için değil de ona kendine sevdirecek bir hediye alın. Bu hediyeyi onunla paylaşırken neden bu hediyenin onun olması gerektiğini ve bunu neden seçtiğini anlatın. His ve duygu çok önemlidir bunları yansıttığınızda verdiğiniz hediye gerçek anlamını bulacaktır. Eğer kızınız için bir hediye düşünüyorsanız uzun yıllar yanından ayırmayacağı bir şey seçin. Sizi ne kadar çok sevdiğini biliyorsunuz yanında babasından bir hediye taşıması hem onu hem sizi çok mutlu edecektir. Siz onun ilk aşkı ve kahramanı olarak kalbinde büyük bir yer kaplıyorsunuz ona alacağınız her hediyeye mutlu olacağına emin olabilirsiniz.

Hediyehanem olarak sevdiklerinizi mutlu edecek armağanları bulabilmeniz için çalışıyoruz. Deneyimli ekibimiz sürekli geliştirdikleri hediye çeşitleri ile mutluluk hep sizinle olacak.


Tesbih Hediye Seçenekleri

Herhangi bir özel gün için en değerli hediyelerden biri tespih vermektir. Düşünmeye odaklanan kişilerin kendi kalplerine ulaşmak için duaya ve dualarını doğru takip edip daha motive olabilmek için tesbihe ihtiyaç duymaktadırlar. Tespih daha odaklanmış bir ibadet sağlar çünkü siz saydıkça, dualar üzerinden Allaha yakarmak için zihninizi serbest bırakırsınız.

Tesbih Tasarımları

Boncuklardaki tasarım çok basit veya zarif ve daha ayrıntılı olabilir. Tarzına bağlı olarak, daha büyük bir boncuk daha sonra otuz üç küçük boncuk ile bunu üç defa tekrarlayarak birleştiren parçalar doksan dokuz adetlik döngünün tamamlanmasını sağlar. Bu sayede Allah’ın doksan dokuz adının anılması amaçlanır. Burada bulunan her özgün eser tesbih yapmaktan duydukları sevgiden doğan bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Tesbih’in Hayatımızda ki Yeri

Geleneksel olarak İslam'da tesbih zikir olarak adlandırılan dua biçiminde yardımcı olması için kullanılmaktadır. Namaz sünnetlerinin sonunda ve dua adağı olanların dualarını takip etmelerinde kolaylık sağlamaktadır.

Günümüzde genel olarak erkekler tarafından gün içinde hayatlarının bir parçası olarak kullanılan tesbihler normal namaz teşbihlerine göre daha küçük ve otuz üç adet boncuktan oluşan yapıda bulunmaktadırlar. Bu tesbihlerin asıl amacı dini yapıdan farklı olarak stres atmak içindir. Sevdiklerimize tesbih hediye etmek çoğu zaman akla gelmeyebilir. Genel olarak tesbih kullanan bir kişi için hayatlarında birden fazla tesbih olmakta ve bunlara yenilerini eklemekten de memnun olmaktadırlar. Bu yapıda bir iş arkadaşınız, sevdiğiniz veya akrabanız bulunuyor ise hiç düşünmeden bu hediyeyi almanız onları oldukça memnun edecektir. Beğendiğiniz tasarım türe bağlı olarak tespih boncukları zariftir yarı kıymetli taşlardan yapılma boncuk seçeneklerine sahiptir. Hediyehanem de sizler için sunulan tesbihler işçiliği, tarzı ve kişiselleştirilmesi gerçekten şaşırtıcıdır.

Devamını Göster
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık
Aşığıdaki "Alışverişe Başla" butonuna tıklayarak diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.