Kaligrafi İsim Yazılı Masa Saati
Kaligrafi İsim Yazılı Masa Saati Kaligrafi İsim Yazılı Masa Saati Kaligrafi İsim Yazılı Masa Saati

Kaligrafi İsim Yazılı Masa Saati

Ürün Kodu
116LLEBA
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
84,90
64,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Saat Üzerine Yazılacak İsim
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Süblimasyon
Ürün Açıklaması

Estetiklik ve işlevselliği bir potoda eriten Kaligrafi İsim Yazılı Masa Saati iş yerinde veya evde kullanılma imkanı sunan, kişiye özel üründür. Kaligrafi güzel yazı sanatı olduğuna göre Kaligrafi Yazılı Hediyelerin görsel etkisinin ne kadar fazla olduğunu tahmin etmek zor değil. Son zamanlarda hünerli ellerin hayat verdiği kaligrafi yazılı sanatsal aksesuarlar oldukça revaçtadır.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Kadın, erkek her yaştan kişiye uygun bir ürün olduğundan, hediye edilebileceği kitle geniştir. Özgün objelerden hoşlanan sevgiliye hediye edilebilecek Kaligrafi İsim Yazılı Masa Saati, nostaljik armağanlardan hoşlanan anneye hediye edilebilecek eşsiz bir üründür. Hat sanatının yani kaligrafinin tarihi Osmanlı Dönemi' ne kadar uzandığından tarihe meraklı babaya hediye edilmesi veya zarif aksesuarlardan hoşlanan arkadaşa hediye edilmesi de düşünülebilir. 

Hediye Zamanı

Kaligrafi İsim Yazılı Masa Saati büyüleyici doğumgünü hediyelerindendir. Taşıdığı sanatsal unsurlar Sevgililer Günü Hediyeleri içinde de kendisini favori hediyeler sıralamasında üst sıralara taşımaktadır. Anneler Günü Hediyesi olarak naif annelere çok yakışacağı gibi, manevi değeri yüksek hediyelerden hoşlanan babalar için de şahane bir Babalar Günü Hediyesi olacaktır. 

Ürün Özellikleri

Cam malzemeden üretilen bu şık masa saati süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanır. Sol tarafındaki saatin yanında kaligrafinin ahenkli görünümüyle anlam kazanan hediye sahibinin ismi yer alır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Ürün üzerine sadece bir isim yazılmaktadır.
    İki isim ya da isim soyisim yazılması durumunda sadece bir isim dikkate alınacaktır.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Kaligrafi İsim Yazılı Masa Saati Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış