Kar Küresi

kategorisinde 6 adet ürün bulundu.

Kar Küresi Hediye Seçenekleri

İlk gördüğümüzde bizi heyecanlandıran ve sonrasında keyif veren bir hediyedir kar küreleri. Bazıları şehirler bazıları insanları barındırsa da epsinde kar yağar ağır ağır. Kış bizler için ne kadar soğuk olursa olsun kar her zaman yüzümüzü güldürür. Kardan adam yapmanın keyifinin yanında kayma ve kartopu savaşları çocuktan büyüğe her insanı mutlu eder. Kar küresi hediye seçeneği olarak yüzde gülümseme sağlayan ender eşyalardan biridir. Mutsuz kaldığımızda yüzümüzde oluşacak sıcak bir dokunuştur çoğu zaman. Bu yüzdendir ki bu hediyeyi alanı yaşı ne olursa olsun bir çocuk mutluluğu sarar.

Her kar küresi farklı bir temaya sahiptir. Aslında her faklı model farklı bir dünyayı anlatır. Biraz daha irdelendiğinde insanlar ile benzerlik gösterdikleri anlaşılır. Her insan farklı bir dünyadır. Yalnız insan yaşadığı acıları ya da içerisinde kopan fırtınaları pek dışarı aksettirmez. Her şey yolundaymış gibi güzel görüntüler verir. İçerisinde kopan fırtınalar dışarıya tebessüm olarak yansır. Kar küresi de içerisinde kopan fırtınaları çok tatlı bir görüntüye çevirir. Her insan kendi dünyasını kar küresinde bulabilmektedir. Bir çok kişi için kar küresi hediyesinin çok değerli olmasının sırrı budur. Yıllarca saklanıp kolleksiyonu yapılan kar küreleri zamanı geldiğinde sakladığı hatıraları ve alındığı yılların yaşam öyküsünü yeniden anımsatır insana.

Kar kürelerini en çok yeni yıl gelmeye yakın zamanlarda görürüz. Peki neden? Kar küresi birer umudu, geleceğin hayalini barındırdığı için en çok yeni yıl arafesinde görülür. Kısacası kar küreleri insana yeni bir başlangıç umudunu ve yeni bir umudun hikayesini anlatmaya çalışırlar. Hediyehanem ayrıcalığı ile sevdiklerinizi mutlu edecek hediye seçeneklere kolayca ulaşabilir onları kalplerine dokunacak samimiyeti onlara armağan edebilirsiniz.

Devamını Göster