Karakartal 1903 Kupa Bardak - Siyah
Karakartal 1903 Kupa Bardak - Siyah Karakartal 1903 Kupa Bardak - Siyah Karakartal 1903 Kupa Bardak - Siyah

Karakartal 1903 Kupa Bardak - Siyah

Ürün Kodu
1173TPFM
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
39,90
29,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Bardak Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Süblimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Tuttuğu takım konusunda fanatik sevgiliye hediye seçeneklerini değerlendirirken Taraftar Hediyelik Ürünlerini ilk sıraya almak mantıklı bir karardır. Beşiktaş' a gönül vermiş kişilere Siyah Beyaz Hediyelik Ürünlerden seçimler yapmak çok isabetlidir. Beşiktaş sevgisi her şeyden önce gelen bir babaya hediye olarak Karakartal 1903 Kupa Bardak - Siyah ürününü almak onu çok mutlu edecektir. Kişiye özel ürün kupa bardak, takımının renklerine aşık arkadaşa hediye edilebilecek en güzel armağandır.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Beşiktaş' a tutkuyla bağlı tüm yürekleri yerinden oynatacak Karakartal 1903 Kupa Bardak - Siyah ürünü taraftar anneye hediye olarak da  Beşiktaş'ın hiçbir maçını kaçırmayan çocuklara hediye olarak da verilse hediye sahibi üzerinde çarpıcı bir etki oluşturur. Maç izlerken içecekleri takım bardağıyla yudumlamak hediye sahibininin ağzını kulaklarına vardırır. Bu taraftar bardağını tüm Beşiktaş sevdalılarına tereddütsüz hediye edebilirsiniz.

Hediye Zamanı

Kadın taraftarlar da hafife alınacak sayıda değildir fakat erkek taraftarların fazlalığı aşikardır. En etkileyici doğum günü hediyelerinden olan Karakartal 1903 Kupa Bardak - Siyah ürününün erkek arkadaşa hediye edilmesi, mutlulukla eş değer bir sevgi artışına sebep olacaktır. Anlamlı Babalar Günü Hediyesi, Anneler Günü Hediyesi olarak bu ürünün tercihi akıllıca olacaktır.

Ürün Özellikleri

Süblimasyon tekniğiyle, çift taraflı baskıyla hazırlanır. Dışı beyaz, içi ve kulpu siyahtır. Üzerinde amblem içinde KARAKARTAL 1903 yazısı ve hediye sahibinin ismi ve soy ismi yer alır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Karakartal 1903 Kupa Bardak - Siyah Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış