Kimya Öğretmeni Mavi Kupa Bardak
Kimya Öğretmeni Mavi Kupa Bardak Kimya Öğretmeni Mavi Kupa Bardak Kimya Öğretmeni Mavi Kupa Bardak

Kimya Öğretmeni Mavi Kupa Bardak

Ürün Kodu
116RABFD
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Klişe hediyelerden sıkıldıysanız hediyehanem.com size kişiye özel hediyeler sunarak, hem hediye seçme kolaylığı hem de etkili hediyeler edinebilme imkanı sunuyor. Mavi Renkli Kimya Öğretmeni Kupa Bardak ürünü, öğretmenler için benzersiz bir hediye olurken, hedef kitlesi oldukça genişbir hediye olarak değerlendirilebiliyor.

Ne Zaman Hediye Edilir?

Mavi Renkli Kimya Öğretmeni Kupa Bardak, öğretmenler günü hediyeleri grubunda yer alıyor olmasına karşın, hediye sahibi özelliklerine göre ne zaman verilebileceği değişebilir. Örneğin, kimya öğretmeniniz için elbette öğretmenler günü en doğru hediye zamanıdır. Ama öğretmen olan annenize veya eşinize farklı zamanlarda da hediye edebilirsiniz.

Kime Hediye Edilir?

Meslek hediyeleri içerisinde yer alan Mavi Renkli Kimya Öğretmeni Kupa Bardak; kimya öğretmeni olan herkese kadın veya erkek olması fark etmeksizin verilebilir. Ürün meslek mensuplarına verilebileceği gibi, mesleğe adım atmak üzere olan kimya öğretmeni adaylarına da elbette hediye edilebilir.

Özellikleri

Mavi Renkli Kimya Öğretmeni Kupa Bardak; porselen kupa bardak ürünüdür. Ürünün her iki tarafında bası unsuru yer alır. 250ml derinliğe sahip ürün, kişiye özel üretilir ve üzerindeki isim bilgileri sipariş sonrasında basılır. Ürünün iç yüzeyi ve sapı mavi renkli olduğundan ismi Mavi Renkli Kimya Öğretmeni Kupa Bardak olarak verilmiştir. Ürünün dış yüzeyi beyaz olup, baskı çok renkli süblimasyon baskıdır.

Teslim Süresi ve Detaylar

Mavi Renkli Kimya Öğretmeni Kupa Bardak, siparişinizden sonra hemen hazırlanır ve en geç 3 gün içerisinde size ulaşmak üzere kargoya teslim edilir. Ürünün kişiye özel bilgilerini girerken dikkatli olmanız gerekir, çünkü ürün baskısı değiştirilememektedir.Kimya Öğretmeni Mavi Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Kimya Öğretmeni Mavi Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Açıkcası bu kadar kaliteli beklemiyordum adım yazsa yeter diyordum ama baskı olsun porselenin kalitesi olsun şahane kargolama ve paketleme ayrı bir güzel teşekkür ederim.
Uğur Umut ESER
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 26-35 arası
Yaşadığı Yer: Mersin
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel