Kırmızı Renkli Anestezi Uzmanı Kupa Bardak
Kırmızı Renkli Anestezi Uzmanı Kupa Bardak Kırmızı Renkli Anestezi Uzmanı Kupa Bardak Kırmızı Renkli Anestezi Uzmanı Kupa Bardak

Kırmızı Renkli Anestezi Uzmanı Kupa Bardak

Ürün Kodu
116H4HLQ
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması
Kupa bardak günlük hayatta sıkça kullanılan bir araçtır. Her türlü iş yerinde gün içinde insanların kupa bardağa ihtiyacı olur. Soğuk ve sıcak içeceklerin içiminde kullanışlı olması tercih edilme oranını artırır. Bütün meslek grupları için iş yerinde, okulda , ofiste tercih edilen bir üründür. Kırmızı Renkli Anestezi Uzmanı Kupa Bardak ürünü, anestezi uzmanları için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde karşıdaki insanı en çok etkileyen, memnuniyet derecesi yüksek bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri grubunda yer alan kupa bardak, öncelikle bu meslek mensuplarını hedef almaktadır. Hediyeyi vereceğiniz insanın sizin çok yakın biri olması gerekmez. Sizinle her hangi bir şekilde ilişkili olan, hayatı paylaştığınız, iş yerini paylaştığınız ya da birlikte iş yaptığınız anestezi uzmanı arkadaşınıza Kırmızı Renkli Anestezi Uzmanı Kupa Bardak ürününü hediye edebilirsiniz. Ürünümüz kadın-erkek bütün maliyecilere yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir. Kırmızı Renkli Anestezi Uzmanı Kupa Bardak ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Ürün, içi ve kulpu kırmızı renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de anlamlı görümün sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda küçük bir kırmızı kalp resmi, altında ise "anestezi uzmanı" yazısı yer almaktadır. Aşağıda ise anestezi uzmanının adı soyadı kırmızı renkli olarak yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardağınızı direk güneş ışığından muhafaza ederek daha uzun zaman şık kalmasını sağlamış olursunuz.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Ürün iki iş günü içerisinde sizin verdiğiniz kişisel bilgilere göre üretilip, özel hediye paketi şeklinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.
 Kırmızı Renkli Anestezi Uzmanı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Kırmızı Renkli Anestezi Uzmanı Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış