Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak
Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak

Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak

Ürün Kodu
11538YW5
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
35,00
28,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Hediye Verecek Kişinin İsmi
Tahmini Teslim Tarihi: 20 - 23 Ocak
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Açıklaması

Babalar Günü hediyesi olarak babanıza geleneksel hediyeler dışında daha yaratıcı, daha özgün ve anlamlı bir hediye almak istemez misiniz? Evet diyorsanız Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak ürünümüze bir göz atın. Görür görmez almak isteyecek ve babaya hediye alma işinin nasıl kolaylaştığını göreceksiniz.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak; babalara özel tasarım bir ürün olması sebebiyle kendi babanıza ya da eşinizin babasına sevginizi ve bağlılığınızı ifade etmek için kaçırılmayacak bir hediyedir.  Babalarınızın, Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak hediyesini ellerinden düşürmediğini gördükçe ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız.

Hediye Zamanı

Babalar Günü' nde veya babanızın doğum gününde ona değişik bir hediyeyle sürpriz yapmak istediğiniz zaman Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak ürününü hiç düşünmeden alıp, babanız kaç yaşında olursa olsun hediye edebilirsiniz. Üzerindeki sevgi sözcükleri babanızı derinden etkileyecektir. 

Ürün Özellikleri

İçi ve sapı kırmızı, dışı beyaz olan, porselen Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak çift taraflı baskıyla hazırlanır. Üzerindeki baba figürü, hediye sahibinin ismi ve Babam Seni Çok Seviyorum" yazısı mükemmel bir bütünlük oluşturur. Kupanın en altındaysa hediyeyi verecek kişinin adı yazılır. Böylece babanıza iletmek istediğiniz harika mesajınız yerini bulur ve babanızın kalbinde unutulmayacak bir iz bırakır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Kırmızı Renkli Babam Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış