Kırmızı Renkli Coğrafya Öğretmeni Kupa Bardak
Kırmızı Renkli Coğrafya Öğretmeni Kupa Bardak Kırmızı Renkli Coğrafya Öğretmeni Kupa Bardak Kırmızı Renkli Coğrafya Öğretmeni Kupa Bardak

Kırmızı Renkli Coğrafya Öğretmeni Kupa Bardak

Ürün Kodu
1150OKD1
Yorumlar (1)
% 00 indirim
44,00
35,99
Favorilerime Ekle
Renk Seçenekleri
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 23 - 26 Eylül
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

Bizi bugünlere getiren öğretmenlerimize olan hislerimizi ne şekilde anlatsak az kalır. Bu nedenle öğretmenler günü, belki de özel günler içerisinde en önemli günlerden bir tanesi olarak değerlendirilebilir. Onlara sadece öğretmenler gününde değil, her zaman minnet gösterebileceğimiz bir hediye olan Kırmızı Renkli Coğrafya Öğretmeni Kupa Bardak ürünü, hediyehanem.com tarafından size sunulan kıymetli ürünler arasında yer alır. Öğretmenimizin yaşı ve cinsiyeti ne olursa olsun bu ürün onlar için büyük anlam ifade edecek.

Kime Hediye Edilir?

Kırmızı Renkli Coğrafya Öğretmeni Kupa Bardak, coğrafya öğretmenleri için en doğru üründür. Bize yakınlığı ne olursa olsun bu ürünü onlara hediye ederek mesleklerine olan saygımızı ve kendilerine olan sevgimizi ifade edebiliriz. Ürün resmi bir hediye olabileceği gibi, yakınlarımız için de uygun olacaktır.

Ne Zaman Hediye Edilir?

Öğretmenleri günü hediyeler arasında coğrafya öğretmenine hediye edilebilecek ürünlerden olan ürün, herhangi bir zamanda coğrafya öğretmeni olan bir dostumuz veya yakınımıza hediye edilebilir.

Özellikleri

Kırmızı Renkli Coğrafya Öğretmeni Kupa Bardak; beyaz dış yüzeyi olan seramik bir kupadır. Parlak porselen ürünün iç yüzeyi ve kulpu kırmızı renklidir. Ürünün üzerinde bir pusula resmi ve hemen onun altında coğrafya öğretmeni ibaresi yer alır. Ürünün sembollerinin en altında isim bilgisi yer almaktadır.

Teslim Süresi ve Detaylar

Kişiye özel hediyeler siparişten sonra hazırlanır. Ürün ekranındaki verileri doldurup siparişinizi tamamladığınızda işlem başlayacak ve en çok 3 gün içerisinde adresinize gönderilmek üzere kargoya verilecektir.Kırmızı Renkli Coğrafya Öğretmeni Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Kırmızı Renkli Coğrafya Öğretmeni Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
ürünün paketide kendisi kadar şık ve güzel geldi.teşekkürler
Cinsiyet: Kadın
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel