Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak
Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak

Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak

Ürün Kodu
116UCKMC
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
38,82
31,65
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Bardak Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Matematik dersi öğrencilik yıllarının en zorlayıcı dersidir. Bu zorlu mücadelenizde karşınıza sizi matematikle barıştıracak bir öğretmen çıkarsa onun değeri paha biçilmezdir. Hayatınızdaki çıkmaz yolları aydınlatan özel bir öğretmene sahip olma şansını yakaladıysanız; bu öğretmeninize en güzel hediyeyi alarak minnet duygunuzu ifade etmek istersiniz. Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak bu noktada imdadınıza yetişiyor ve sizi hediye seçimi kararsızlığından kurtarıyor. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak matematik öğretmeniniz için veya matematik öğretmeni olan babanız, anneniz, dostunuz, hayat arkadaşınız için son derece anlamlı ve kullanışlı bir üründür. Derslerden arta kalan vakitlerde sevildiğini anımsatacak bu kupa bardakla çayını, kahvesini içmek enerjisini tazeleyecektir.

Hediye Zamanı

Öğretmenler Günü hayatınızda önemli yeri olan öğretmeninizi mutlu etmek için en uygun gündür. Öğretmen anne-babanız, eşiniz veya arkadaşınız da bu anlamlı günde güzel bir jesti hak eder. Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak bütün yıl büyük fedakarlıklarla çalışan öğretmenlerin okulda severek kullanacakları bir objedir. Üzerinde İngilizce olarak "En İyi Matematik Öğretmenim" yazılı Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak hangi öğretmeni gururlandırmaz ki?

Ürün Özellikleri

Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak beyaz dış yüzey ve kırmızı iç yüzeye sahiptir. Sap kısmı da kırmızıdır. Kupanın üzerinde renkli matematiksel semboller, "My Best Math Teacher" yazısı ve hediye sahibinin isim bilgisi yer alır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Kırmızı Renkli Matematik Öğretmeni Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış