Komik Hediyeler

kategorisinde 2773 adet ürün bulundu.

H2-Komik Hediye Fikirleri

Her zaman romantik ya da ciddi hediye olacak değil ya; bazen de komik hediyelerle çevrenizdeki insanların hayatına neşe katmak isteyebilirsiniz. İnanın, aldığınız komik bir hediyenin etrafa yaydığı neşe hissi çok eğlenceli dakikalar yaşamanızı ve seçtiğiniz komik hediyenin yıllarca konuşulmasını sağlayacaktır. Komik hediyeleri doğum günlerinde, yıl dönümlerinde almayı tercih edebileceğiniz gibi herhangi bir bahane olmadan hayata ve sevdiklerinize neşe katmak istediğiniz her an tercih edebilirsiniz.

H3-Erkeğe komik ve esprili hediyeler

Erkek yakınlarınıza alacağınız esprili hediyeler eminiz ki onların çok hoşuna gider. Peki erkeğe alınabilecek esprili hediye nasıl olur diyorsanız, hemen yardımınıza koşalım.

Çaykolik erkekler için alacağınız “çay yoksa iş de yok” yazılı kupa bardak, sadece esprili bir hediye olmakla kalmayıp, yıllar boyu kahkahalarla hatırlayacağınız bir anı olabilir. Modunu bir an bile düşürmeyip, hayatına her koşulda devam edenler için “devamke” yazan kupa bardak ve sukulent seti; iş değiştirmiş ya da terfi almış birine alabileceğiniz “sen yetkili bir abiye benziyon” yazılı kupa bardak ve anahtarlık seti; dizi ve film repliklerini esprilerinin baş tacı yapan dostlar için “sadece ölüler görür” kupa bardak ve çok daha fazlası güldürmek istediğiniz bir erkek varsa, tam aradığınız hediye seçeneklerinden sadece bazıları…

H3-Kadına komik ve esprili hediyeler

Sayko kelimesi dilimizde mecaz anlamı ile kullanıldığında “eğlenceli” kelimesinin yerine geçer ve sayko hediyeler de çok tercih edilen hediyeler arasındadır. Bir kadını güldürmek istiyorsanız ona hediye edebileceğiniz birbirinden güzel esprili hediye var.

“Nihayetinde bir ben kolay yetişmiyor” yazılı kupa bardak ve anahtarlık setini isme özel yaptırabilirsiniz. Şaka yaparken bile karşısındakine övmekten vazgeçmeyenler için bir başka seçenek olarak “sevimli baykuş çok tatlısın” dekoratif sukulent saksı, hediye aldığınız kadına “çok tatlısın” demenin en eğlenceli yollarından biri.

Mizah tamam ama biraz da nükte diyenleri de unutmadık. “Yaşıyorsun bu hayatı” yazan yastık, rahatına düşkün sevdikleriniz için ideal olabilir. Telefonundan kopmak bilmeyenler için “bırak artık o telefonu” yazılı mouse pad, ufak bir uyarı niteliği dahi taşıyabilir ya da iş yoğunluğundan bunalan arkadaşlarınıza alacağınız “hiç istemem çalışayım” porselen kupa bardak kahkaha garantilidir.

İster kadın, ister erkek; sevdiklerinizin yüzüne kahkahalar konduracak komik hediyeler ve özenle hazırlanmış binlerce unutulmaz hediye, Hediyehanem’de sizleri bekliyor!

Devamını Göster