Kova Burcu Zengin Doğal Taş Bileklik
  • Kova Burcu Zengin Doğal Taş Bileklik
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava

Kova Burcu Zengin Doğal Taş Bileklik

İlk yorumu siz yazın
Ürün Kodu
1165RN3C
Değerli Taş
Akik, Ametist, Kuvars, Lal
Renk
Eflatun, Mavi, Yeşil
49,90 34,90
KDV
Dahil
Kazancınız :
15,00
Değerli Taş
Akik, Ametist, Kuvars, Lal
Renk
Eflatun, Mavi, Yeşil

Kullanılan Taşlar : Lal Garnet (Lal), Ametist (Amethyst), Mavi Akik (Blue Agate), Akik (Agate), Kristal Kuvars (Quartz Cyrstal)

 

Lal Garnet (Lal) : Ticarette başarılı olmayı sağlar. Geçmişi hatırlamaya yardımcı olur. Hayal gücünü kuvvetlendirir. Karabasanları önler. Enerjisi damarlar için faydalıdır. Cinsel ilişkiyi ve duyarlılığı arttırır.

 

Ametist (Amethyst) : Aşk taşıdır. Negatif elektrik yükü taşıdığından bedendeki fazla elektrik yükünü toplayarak pozitif enerjiye dönüştürür. Depresyona faydalıdır. Şifa bakımından en güçlü taştır. Cilt, göz hastalıklarına, alerjik, migren ve baş ağrılarına, kalp rahatsızlıklarına iyi gelir. Uykusuzluğa iyi gelir.

 

Mavi Akik (Blue Agate) : Sosyal ortamlarda gerek duyabileceğimiz serin kanlılık ve özgüven duygusunu güçlendirir. Topluluklarda seslenilen durumlarda heyecanı giderir, sinir bozukluklarını yatıştır.

 

Akik (Agate) : Stresi yok eder. Enerji verir. Akıl ve mantık gücünü geliştirir. Nazara karşı koruma sağlar. Hamilelikte anne ve bebek sağlığı için faydalıdır. Tansiyonu dengeler.


Kristal Kuvars (Quartz Cyrstal) : Radyasyonu toplar. Çevrede oluşan negatif enerjiyi dağıtır, pozitif enerjiyi toplar. Altıncı hissi, sevgi ve şefkat duygularını güçlendirir. Göz için şifalıdır.

Kova Burcu Zengin Doğal Taş Bileklik Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.