Kral Babam Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa
Kral Babam Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Kral Babam Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Kral Babam Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Kral Babam Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Ürün Kodu
115O7LVH
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
59,00
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 9 - 12 Şubat
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Babalarımız hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Hayat boyu yarı yolda bırakmayacağına, arkamızda olacağına ve bizi koruyup kollayacağına emin olduğumuz nadir kişilerdendir. Her çocuk için babası onun Kral'ıdır. Biz de bunu düşünerek sizin için Kişiye Özel Kral Babam Kupa Bardak ürününü hazırladık. Babalarınız kendisini değerli ve ayrıcalıklı hissetsin, ona olan sevginizi hatırlayıp mutlu olsun diye. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Kral Babam Kupa Bardak babalar için özel tasarlanan bir kupa olduğu için sadece babanıza verebileceğiniz bir hediyedir. Kendi babanızın yanı sıra babanızdan ayırmadığınız, yaptığı babalıkla sevgi ve saygınızı sonuna kadar hak eden kayınpederinize de Kral Babam Kupa Bardak ürünüyle sürpriz yapabilirsiniz. 

Hediye Zamanı

Babanızın veya eşinizin babasının doğum gününde gömlek, kravat, pantolon, terlik, ayakkabı gibi sıradan ürünleri almaktan sıkıldıysanız, daha anlamlı ve farklı bir hediye almak istiyorsanız Kral Babam Kupa Bardak tam bu niteleliklerle donanmıştır. Üzerindeki esprili görselle, kişiye özel tasarlanması ve kullanılabilir olmasıyla beğenilmemesi düşünülemez.

Ürün Özellikleri

Kral Babam Kupa Bardak beyaz üzerine çift taraflı baskıyla oluşturulur. Üretimde süblimasyon baskı tekniği kullanılır. Kupanın üzerinde kırmızı bir kral tacı, hemen altında babanızın gönlüne taht kuracak " Kral Babam" yazısı ve onun altında babanızın adı ve soyadı yer alır. En alttaysa bir bıyık figürü vardır. Tüm bunlar birleşince ortaya eğlenceli ve duygulandırıcı bir ürün çıkarır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Kral Babam Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Kral Babam Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış