Logo Baskılı Kupa Bardak - Mavi
Logo Baskılı Kupa Bardak - Mavi Logo Baskılı Kupa Bardak - Mavi Logo Baskılı Kupa Bardak - Mavi

Logo Baskılı Kupa Bardak - Mavi

Ürün Kodu
1164XDL7
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
34,00
27,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Logo
Ekle
İsim Soyisim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Açıklaması

Geçmişten günümüze, görsel figür ve öğeler her zaman dikkat çekici olmuştur. Her firma veya resmi kuruluş için, değişik simge,logo ve figürler bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en etkileyici ve akılda kalıcı olanı ise şüphesiz logolardır. Logo demek bir şahsın,firmanın,remi kurumun duruşu demektir. Bir çok firmanın isminden daha çok logosu akılda kalmaktadır. Görsel olan her şey daha kalıcı ve anlamlı olmaktadır. Bu bilgiler ışığında siz de ister kendi logonuzu, isterseniz arkadaşınıza ait bir logoyu, kupa bardak üzerine bastırabilirsiniz. Logo Baskılı Kupa Bardak -Mavi , hediyesi ile arkadaşlarınızı onure edebilirsiniz. Dilerseniz kendiniz, şirketiniz ve çalışanlarınız için de yaptırabilirsiniz. Kupa bardak üzerinde logonuz göze çok hoş görünecektir. Aynı zamanda reklamınız da yapılmış olacaktır.

Akılda kalabilmek ve kolay hatırlanabilmek için tasarlanan logolor, görünürde olmadır ki etkili olsun. İşte bu mihvelde düşünülmüş harika bir ürün olan, logo baskılı kupa bardak tam size göre. İş yerinizde kullandığınız masa üstünde, misafirlerinize ikram edeceğiniz çaylarda kupa bardak kullanımı görünürlülüğünüzü arttıracaktır. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınıza, ya da yeni kurulmuş bir şirket sahibine logo baskılı kupa bardak hediye etmek çok anlamlı ve bir o kadar da kalıcı olacaktır. Logo baskılı kupa bardak, sizin belirlediğiniz bir logo çerçevesinde size özel olarak basılmaktadır. Sitemizin sipariş bölümünde, logonuzu ve gerekli gördüğünüz bilgileri bize iletebilirsiniz.

Logo Tasarımlı Ürünler, sadece size özel olarak tasarlanmaktadır. Tüm kupa bardak modelleri kişiye özel ürün haline getirilebilmektedir. İçi ve tutma yeri mavi renkte olan kupa bardak oldukça şık bir görünüme sahiptir. Dış yüzeyi beyaz olan kupa bardak üzerine, çift taraflı baskı yöntemi ile logonuz basılmaktadır. Logo baskılı kupa bardak ürünümüzde, süblimasyon baskı türü kullanıldığı için, logonuz kesinlikle silinmez. Bu baskı türü sayesinde, basılan yazılar ve resimler sıcağa ve yıkamaya karşı çok daha dirençlidir. Sevdikleriniz için harika ve sıradışı olan bu hediyeyi, sitemiz üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz.Logo Baskılı Kupa Bardak - Mavi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Logo Baskılı Kupa Bardak - Mavi Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış