Maden Mühendisi Mavi Kupa Bardak
Maden Mühendisi Mavi Kupa Bardak Maden Mühendisi Mavi Kupa Bardak Maden Mühendisi Mavi Kupa Bardak

Maden Mühendisi Mavi Kupa Bardak

Ürün Kodu
1166OXFJ
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Mavi
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Kupa bardak bir çok yaşamsal mekanda rahatlıkla kullanılabilen özellikte bir üründür. Her türlü iş yerinde, ofiste gün içinde sıcak ya da soğuk içeceklerin içimi sırasında ihtiyaç duyulan bir araçtır. Kullanımının kolay ve sağlıklı olması tercih edilme oranını artırır. Mavi Renkli Maden Mühendisi Kupa Bardak ürünü,maden mühendisleri için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde karşıdaki insanı en çok etkileyen, memnuniyet derecesi yüksek bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri grubunda yer alan kupa bardak, öncelikle maden mühendislerini hedef almaktadır. Bu hediyeyi bu meslek grubundaki arkadaşınız, yakınınız, ya da iş hayatında birlikte çalıştığınız mesai arkadaşınıza, maden mühendisliğinde okuyan öğrencinize hediye edebilirsiniz. Mavi Renkli Maden Mühendisi Kupa Bardak hediyesi kadın-erkek bütün maden mühendislerine yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Maden mühendisleri için özel olarak tasarlanmış Mavi Renkli Maden Mühendisi Kupa Bardak hediyesi ile sevdiklerinizi her zaman mutlu edebilirsiniz. Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir. Bu özel hediyeyi ilgili maden mühendisi olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Süblimasyon baskı türü ile basılmış olan kupa bardak, çok şık bir görünüm arz etmektedir. Ürün, içi ve kulpu mavi renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Çift taraflı baskı sayesinde Mavi Renkli Maden Mühendisi Kupa Bardak her yönden şık bir görüntüye kavuşturulmuştur. Maden mühendisleri için özel olarak tasarlanmış kupa bardak hediyesi üzerinde, yukarıda bir mühendis şapkası, onun altında ise  "Maden mühendisi" yazısı yer almaktadır.  Aşağıda ise mühendisin adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Bu kişiye özel hediye sevdikleriniz için kalıcı ve anlamlı bir jest olacaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Sizden gelen kişisel bilgilere göre özel olarak tasarlanacak kupa bardak iki iş günü zarfında, vereceğiniz adrese ulaştırılacaktır. Ürün özel hediye paketi içinde size ulaştığında, teslim almadan önce kontrol etmeniz ve zarar görmüş paketleri almamanız yararınıza olacaktır. Kupa bardağınızı daha uzun zaman kullanmak, hatırasını yaşatmak isterseniz direk güneş ışığından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır.Maden Mühendisi Mavi Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Maden Mühendisi Mavi Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış