Maliyeci Siyah Kupa Bardak
Maliyeci Siyah Kupa Bardak Maliyeci Siyah Kupa Bardak Maliyeci Siyah Kupa Bardak

Maliyeci Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
116U2U1T
Yorumlar (2)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kupa bardak günlük hayatta sıkça kullanılan bir araçtır. Her türlü iş yerinde gün içinde insanların kupa bardağa ihtiyacı olur. Soğuk ve sıcak içeceklerin içiminde kullanışlı olması tercih edilme oranını artırır. Bütün meslek grupları için iş yerinde, okulda , ofiste tercih edilen bir üründür. Maliyeci Kupa Bardak - Siyah ürünü, maliyeciler için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde karşıdaki insanı en çok etkileyen, memnuyet derecesi yüksek bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Meslek hediyeleri grubunda yer alan kupa bardak, öncelikle bu meslek mensuplarını hedef almaktadır. Hediyeyi vereceğiniz insanın sizin çok yakın biri olması gerekmez. Sizinle her hangi bir şekilde ilişkili olan, hayatı paylaştığınız, iş yerini paylaştığınız ya da birlikte iş yaptığınız maliyeci arkadaşınıza Maliyeci Kupa Bardak - Siyah ürününü hediye edebilirsiniz. Ürünümüz kadın-erkek bütün maliyecilere yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı

Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir.  Maliyeci Kupa Bardak - Siyah ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri

Ürün, içi ve kulpu siyah renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de anlamlı görümün sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda meslekle ilgili küçük bir imge, altında ise "maliyeci" yazısı yer almaktadır. Aşağıda ise kişinin adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardağınızı direk güneş ışığından muhafaza ederek daha uzun zaman şık kalmasını sağlamış olursunuz.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

Ürün iki iş günü içerisinde sizin verdiğiniz kişisel bilgilere göre üretilip, özel hediye paketi şeklinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Maliyeci Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Maliyeci Siyah Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Görselin aynısı ve hızlı kargo
Mehmet Ulusoy
Cinsiyet: Kadın
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
1 kişi bu yorumu faydalı buldu.
En faydalı yorum
Hızlı kargo, güzel sunum. Mükemmel bir hizmet 💪👏👏
Burcu Çakır
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: İstanbul
Bu Ürünü Kullandığı Süre: 1-3 Ay
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel