Masa Üstü İsimlik

kategorisinde 0 adet ürün bulundu.

Hediyelik Masa Üstü İsimlik Tasarımları

Masa üstü isimlik, özellikle masa başında çalışan kişiler için şık bir hediye olarak karşımıza çıkıyor ve özel zamanlarda sevdiklerinizi şaşırtabileceğiniz sıra dışı bir hediye. Masa üstü isimlik modelleri ile her meslek grubu çalışanına, kendisini de işini de değerli hissettirecek bir alternatif söz konusudur. Meslek hediyeleri kategorisine en uygun hediye olan masa üstü isimlik, sevdikleriniz, arkadaşlarınızın yanında anne ve babanız için de hoş bir hediye olacaktır.

Masa Üstü İsimlik Modelleri ve Özellikleri

Masa üstü isimlik tasarımlarında ilk göze çarpan detay, her meslek için özel bir çalışma yapılmış olması ve o mesleğe özel bir tasarıma küçük dokunuşlarla sevdiklerinize özel bir hediye oluşturabilmenizdir. Kaliteli bir baskı yöntemi ile yapılan renklendirme, mesleğin yanı sıra hediye sahibinin adını da barındırıyor. Yani kişi bu isimlik ile sadece ismini masasında sergilemeyecek, aynı zamanda yaratıcı ve dikkat çekici bir dekor ürününe sahip olacak. Masa üstü isimlik alternatifleri arasında yer alan ürün, taş malzemeden üretilmiş olması sebebi ile de farklılaşıyor. 

Masa Üstü İsimlik Online Sipariş

Masa üstü isimlik modelleri genel olarak, yeni işe başlayan, ilk işine başlayan ya da işinde terfi alan kişiler için tercih edilen bir hediye. Çevrenizdekilere farklı bir sürpriz yapmak, bilindik hediyelerden uzak durmak isterseniz, seçiminiz bu tür bir masa üstü isimlik tasarımlarından yana yapın. Bu tasarıma ulaşmanın kolay olduğunu da unutmamalısınız. Bu son derece şık ve güzel ürünleri istediğiniz tasarımda hediyehanem tecrübesiyle kolayca sipariş edebilirsiniz. 

Devamını Göster
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık
Aşığıdaki "Alışverişe Başla" butonuna tıklayarak diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.