Matematik Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara)
Matematik Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) Matematik Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara)

Matematik Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara)

Ürün Kodu
116BXJRL
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
63,53
50,47
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Suluk Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Hacim
500 ml
Ürün Açıklaması

Öğretmene hediye almak pek çoğumuz için ciddi bir iştir. Zira onlar için en doğru hediyeyi almak ve onları çok mutlu etmek isteriz. Matematik Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) ürünü, matematik öğretmenine hediye almak isteyenler için benzersiz bir seçim olacaktır. Kişiye özel hediyeler grubunda yer alan ürün meslek hediyeleri grubunun da bir üyesidir. Ürün şık ve kullanışlı bir ürün olması sebebi ile öğretmenlerimiz tarafından aktif biçimde kullanılır. Siz de matematik öğretmenine hediye almak istiyorsanız, bu ürünü düşünebilirsiniz.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Matematik Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara); üzerinde matematik öğretmeni baskısı olan bir üründür. Her ne kadar kişiye özel bir hediye olsa da meslek ifadesi üzerinde yer aldığından hedef kitlesi sadece matematik öğretmenleri olarak daralacaktır. Ürünü öğretmenlerimize, iş arkadaşlarımıza veya matematik öğretmeni olan diğer yakınlarımıza hediye edebiliriz.

 Hediye Zamanı

Matematik Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara), öğretmenler günü hediyeleri içerisinde yer alır. Tabii bu ürünü herhangi bir matematik öğretmenine hediye olarak, herhangi bir zamanda hediye edebilirsiniz. Ürün doğrum günü hediyeleri içerisinde de yer alabilmekte ve hediye alıcısının kim olduğuna göre değişen zamanlarda verilebilmektedir.

 Ürün Özellikleri

Matematik Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara), beyaz renkli metal bir üründür. Darbelere dayanıklı ürünün iç yüzeyi paslanmaz çeliktir. Ürünün üzerine matematik öğretmeni yazısı ve öğretmenin ismi basılarak kişiselleştirilmektedir.

Teslimat Süresi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir. Ürünün üzerine yazılacak isimi ürün ekranında dikkatli girmeniz gerekir, zira bu işlemin geri dönüşü yoktur.Matematik Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Metal malzemeden üzerilmiştir.
 • Kullanabilir iki kapağu bulunmaktadır.
 • Suluk üzerindeki baskı sublimasyon baskıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Suluğun her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Termos özelliği bulunmamakta.

 

Suluk Ölçüleri

 • Yükseklik: 19cm
 • Çap: 7,5 cm

Matematik Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış