Matematik Öğretmeni Kupa Bardak
Matematik Öğretmeni Kupa Bardak Matematik Öğretmeni Kupa Bardak Matematik Öğretmeni Kupa Bardak

Matematik Öğretmeni Kupa Bardak

Ürün Kodu
115MGJUH
Yorumlar (1)
% 00 indirim
43,33
34,33
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Kupa Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

Okul hayatımız boyunca bir çoğumuz matematik dendiğinde irkildik. Hatta bir kısmımız hala ona epk sıcak bakamıyoruz. Ama kimilerimiz için matematik tam bir eğlencedir ki matematik öğretmenlerimizi de bu yüzden diğerlerinden bir kademe daha fazla severiz. Aslında matematiği sevmiyor olsak da matematik gibi evrenin temel prensiplerini bize öğreten bir dersin öğretmenine minnet duymak kaçınılmazdır. Matematik Öğretmeni Kupa Bardak öğretmeninize verebileceğini şirin bir hediyedir ki, üzerindeki 4 işlem motifi ile son derece şık bir görünümün yanında esprili bir duruşu vardır. Öğretmenler günü hediyeleri arayanlar için biçilmiş kaftan olan ürün, herhangi bir zamanda da öğretmenlerimize hediye edilebilir elbette.

Buradan da anlayacağımız gibi ürün romantik hediyeler sınıfında değildir. Ama, eşiniz bir matematik öğretmeni ise beklenmedik bir anda şık bir paketle ona Matematik Öğretmeni Kupa Bardak hediye ederek, bu hissi de uyandırmanız pekala mümkün olabilir. Aynı şekilde öğretmen olan arkadaşlarınıza, anneniz, babanız veya herhangi bir akrabanıza Matematik Öğretmeni Kupa Bardak hediye edebilirsiniz.

Özellikleri

Matematik Öğretmeni Kupa Bardak; bütünüyle beyaz yüzeye sahip seramik kupa bardaktır. Ürün 250ml sıvı alır, sıcak veya soğuk içeceklerin tümünün tüketimi için uygundur. Ürünün her iki yüzünde 4 işlem resmedilmiş olup, bu figürün altında öğretmenin ismi, üzerinde ise “My best Math Teacher”  yazısı bulunur. Matematik öğretmenine hediye almak isteyenlere en uygun pratik ürünler arasında yr alan ürün, öğretmene hediye kategorisindeki popüler ürünlerdendir.Matematik Öğretmeni Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Matematik Öğretmeni Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Bu 6. siparişim. Üründen memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Cinsiyet: Kadın
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel