Matematik Öğretmeni Porselen Kupa Bardak
Matematik Öğretmeni Porselen Kupa Bardak Matematik Öğretmeni Porselen Kupa Bardak Matematik Öğretmeni Porselen Kupa Bardak

Matematik Öğretmeni Porselen Kupa Bardak

Ürün Kodu
1169UJVA
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
33,00
26,90
Favorilerime Ekle
Renk Seçenekleri
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 24 - 27 Şubat
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Hayata bakış açınızı değiştiren, hayatınızda çok özel bir yeri olan öğretmeninize veya öğretmenlik mesleğini icra eden babanıza, annenize, arkadaşınıza kalıcı ve anlamlı hediye mi almak istiyorsunuz? Hangi branştan olursa olsun fark etmez, tüm branşlar için harika hediyeler bulabileceğiniz bir yerdesiniz. İşte o hediyelerden birisi, " Matematik Öğretmeni Kupa bardak" hediyesi.

Öğretmenler günü hediyesi olarak tasarlanmış harika özelliklere sahip, meslek hediyesidir. Öğretmene hediye almayı düşünenler için mükemmel bir tercih olacaktır. Matematik Öğretmenine Hediye edilebilecek, şık, anlamlı ve özel olarak tasarlanmış, kişiye özel üründür. 

Özel günler için tasarlanmış olan "Matematik Öğretmeni kupa Bardak" hediyesi, süblimasyon baskı türü ile üretildiğinden çok uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Kupa bardağa çift taraflı baskı tekniği uygulanarak, her açıdan şık bir görünüm elde edilebilimektedir.

Bardağın iç ve dış yüzeyi beyaz renktedir. Bardak üzerine parantez içinde karakök formülü, basılarak Matematik öğretmenine hitap edilmesi sağlanmıştır. karakök içine de kırmızı kalp resmi yerleştirilerek öğretmene olan sevgi görselleştirilmiştir. Bu görsellerin hemen altına da "MAπH teacher " isim ve soyisim bilgileri eklenmektedir. Böylece kişiye özel ürün haline getirilmektedir. Öğretmeniniz bu hediyeye hayran kalacaktır. Kupa bardak hediyesinin günlük hayatta kullanılabilmesi de hediyenize ayrıca bir değer katacaktır. Hem evde hem de okul da rahatlıkla kullanılabilecek bir hediyedir. Okulda öğretmen kendi dolabında bu özel armağanı muhaza edebilecektir. Öğretmeniniz her çayını yudumladığında sizi hatırlayacaktır.Matematik Öğretmeni Porselen Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Matematik Öğretmeni Porselen Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış