Mekatronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak
Mekatronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak Mekatronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak Mekatronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak

Mekatronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak

Ürün Kodu
116NWGQH
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Kupa bardak her tür meslek grubu için uygun olabilecek bir hediye ürünüdür. İş yerinde, ofiste, okulda insanların olduğu her yerde kullanılabilecek, ihtiyaç duyulabilecek bir üründür. Kırmızı Renkli Mekatronik Mühendisi Kupa Bardak, mekatronik mühendisleri için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde en sıcak etkiyi ortaya çıkarabilen benzersiz bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri sınıfında yer alan kişiye özel hediyeler; elbette öncelikle bu mesleğin mensuplarını hedefler. Tabii meslek mensubunun size yakın birisi olması zorunlu değildir. Mekatronik mühendisi olan birlikte iş yaptığınız, ya da bir şekilde irtibatınız olan birine herhangi bir maksatla Kırmızı Renkli Mekatronik Mühendisi Kupa Bardak ürününü hediye edebilirsiniz. Ürünümüz kadın-erkek bütün mekatronik mühendislerine yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir. Kırmızı Renkli Mekatronik Mühendisi Kupa Bardak ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Ürün, içi ve kulpu kırmızı renkte, dşı ise beyaz renkte; standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de anlamlı görümün sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda meslekle ilgili küçük bir imge, altında ise "l am a mechatronic engineer" yazısı, içerisine meslek ile ilgili imgeler yerleştirilerek yazılmıştır. Aşağıda ise kişinin adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardak soğuk ve sıcak içeceklerin içiminde kolaylıkla ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Ürün iki iş günü içerisinde sizin verdiğiniz kişisel bilgilere göre üretilip, özel hediye paketi şeklinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Mekatronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Mekatronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Gayet hoş ve güzel bir ürün.
Ramazan Fatih Çardak
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: Kocaeli
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 4 Çok İyi