Mimar Masa Saati
Mimar Masa Saati Mimar Masa Saati

Mimar Masa Saati

Ürün Kodu
116Q8XWP
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
86,00
68,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 18 - 21 Eylül
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Boyutlar
16x30 cm
Ürün Açıklaması

Ailenizde veya arkadaş çevrenizde ince bir zevke, estetik bakışa ve tasarım gücüne sahip Mimar kişiler varsa özel günlerde Mimarlara Hediye seçeneklerini ince eleyip sık dokumanız gerekir. Çünkü beğenileri sıradan olmayan bir mimara hediye olarak olağan, basit hediyeler almak olmaz. Hem zarif, hem orjinal hediyeler nasıl bulunur, nerden bulunur diye hiç telaşe kapılmayın. hediyehanem.com bu nitelikte meslek hediyeleri alternatiflerini fazlasıyla bulabileceğiniz bir adrestir. En kibar ve çekici ürünlerimizden Mimar Masa Saati bu alternatiflerden biridir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Hayallerinizdeki kafeyi tam istediğiniz gibi tasarlayarak büyük bir teşekkürü hak eden mimarınıza ne hediye alacağınızı bilemiyor, bu sanatçı ruha nasıl hitap edeceğinizi kestiremiyorsanız; Mimar Masa Saati sizi bu çıkmazdan kurtaracak bir üründür. Kişiye Özel Ürün olması en hoşa giden özelliği olan bu şık masa saati çok da işe yarayacaktır. Erkek veya kadın hayatınızdaki tüm mimarlar bu sıra dışı hediyeyi çok beğenecektir.

Hediye Zamanı

En sevilen doğum günü hediyeleri farklı ve şaşırtıcı olanlardır. Mimar Masa Saati bu misyonları yerine getirebilecek özelliktedir. Mimarlık mesleğiyle uğraşanlar için tüm özel günlerde en çok da Mimarlar Günü' nde hediye edilebilecek anlamlı bir üründür.

Ürün Özellikleri

Ürün süblimasyon baskı tekniğinin kalitesiyle üretilir. Sol tarafındaki saat hediyenin fonksiyonelliğini sağ taraftaki mesleğe özgü görsel öğeler, "I am an Architect" ibaresi ve kişinin adı, soy adı eşsizliğini temsil eder.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Mimar Masa Saati Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış