Mimar Yastık
Mimar Yastık

Mimar Yastık

Ürün Kodu
117E2Q2T
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
44,90
34,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Yastık Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Kumaş Türü
Saten
Baskı Türü
Süblimasyon
Ürün Açıklaması

Mimarlar, çevremizde gördüğümüz tüm yapıların çizimini gerçekleştiren, yapılara estetik boyut kazandıran kişilerdir. Mimarlar yüksek hayal gücüne sahip olmalıdırlar ki ortaya orjinal tasarımlar çıkarabilsinler. Hayal gücü geniş olan mimarlara hediye alırken siz de tasarım gücünüzü biraz harekete geçirmeli ve kişiye özel ürünlerden meslek hediyelerine yoğunlaşmalısınız. Mimar Yastık; meslek hediyeleri içinden bir mimara hediye edebileceğiniz en güzel seçeneklerden biridir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Mimar sevgiliye hediye seçerken ince düşünceliliğinizi ön plana çıkaran bir ürün düşünün ya da hiç zahmet etmeyin biz sizin yerinize düşündük; uzun proje çizimleriyle dolu gecelerde, dinlenme aralarında başını koyup azıcık kestirebileceği veya bilgisayar başında iki büklüm oturmaktan bitap düşmüşken, yaslanıp belini dinlendirebileceği Mimar Yastık ürününü isme özel olarak tasarladık. Bu yumuşacık yastığı mimarlık mesleğiyle alakalı tüm tanıdıklarınıza hediye edebilirsiniz. 

Hediye Zamanı

Mesleğini önemseyen herkes için mesleğine dair özel günler çok anlamlıdır. Her sene ekim ayının ilk pazartesinde kutlanan Dünya Mimarlar Günü mimarlar için değerli bir gündür ve mimar sevdiklerinize bir kutlama hediyesi vermeniz çok zarif bir jest olacaktır. Mimar Yastık, bu anlamlı günde ya da mimar yakınlarınızın doğum gününde, eşinizin yeni iş gününde hediye edebileceğiniz hoş bir üründür.

Ürün Özellikleri

Saten kumaş üzerine süblimasyon baskı tekniğiyle oluşturulur. Beyaz yastığın üzerinde mimarlık mesleğine özgü ikonlarla görsel zenginlik kazandırılan MİMAR ünvanı ve hediye sahibinin isim bilgileri yer alır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Mimar Yastık Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış