Mimarlara Hediye Biblo

kategorisinde 1 adet ürün bulundu.

MİMARA HEDİYE

Mimarlar hayatlarının büyük çoğunluğunu masa başında çizim yaparak ve düşünerek geçirirler. Mesleklerinin zorlu kısmı ise hayal güçlerine fazla ihtiyaçları olmalarıdır. Mimarlar birbirleri ile sürekli bir yarış halindedir ve bu böyle olmak zorundadır. Ne kadar değişik tasarım ve fikir üretebilirlerse bu onların iş hayatında ne kadar etkili olacağını belirler. Eğer mimara hediye alacaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli konu işte burada başlıyor. Mimarlar günlerinin çok büyük kısmını bir masa başında geçirirler ve mimara hediye alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta budur. Mimar için sokak hayatı ve spor hayatı ile ilgili hediye almanız pek etkili bir yöntem olmayacaktır. Mimar bir arkadaşınız, anne – babanız veya oğlunuz – kızınız var ise onlara alabileceğiniz belli başlı bazı hediyeler şunlardır;

Mimara Hediye Önerileri

Mimarların çoğu hayatı boyunca sadece tek bir kalem markasını tercih ederler. Bir nevi mimarlar için kalem kartvizit gibi bir şeydir. Ayrıca günlerinin büyük çoğunluğunu çizim yaparak geçirirler ve en çok ilişki içinde oldukları eşyaları da kalemdir. Eğer mimara hediye alıyorsanız en kıymetli hediye bize göre şık bir kalem almaktır.

Mimarlar işlerinin tamamı düzen ve tertip ile alakalı olduğundan çok düzenli insanlardır. Tüm her şey yerli yerinde durmalıdır. Eğer sizin de dostunuz böyle bir insansa koluna yakışan bir kol saati alabilirsiniz. Bunu muhakkak devamlı olarak takacak ve her saate baktığında sizi hatırlayacaktır.

Mimarlar sürekli ellerini kullanarak para kazanırlar. Bundan dolayı aslında en sevdikleri şeylerden birisi de maketlerdir. Eğer mimara hediye alacaksanız ve yukarıda bulunan seçenekler hoşunuza gitmediyse kendisine bir adet maket alırsanız bunu ofisine götürecek ve verdiği molalarda bu maket ile uğraşarak streslerinden kurtulacaktır. Ayrıca maket bittiğinde ona her baktığında sizi hatırlayacağı için sevgililerin veya eşlerin maketi tercih etmesi daha uygundur.

Söylediğimiz ve önerdiğimiz bilgiler ışığında eğer sizlerde mimara hediye konusunda bir karara vardıysanız ne mutlu bizlere. Mimarlar kolay kolay her şeyi beğenmez ama yukarda bahsetmiş olduğumuz hediyeler emin olun ki onu çok mutlu edecektir.


MESLEĞİNİZLE AYNI GÖRÜNÜMDEKİ BİBLOLAR

Teknoloji ve kişiye özel tasarımların hızla yaygınlaştığı dönemde 2018 yılıyla beraber çok fazla rağbet görmeye başlayan hediyeler arasında özellikle eş, dost, akraba ve arkadaş arasında çok fazla tercih edilen hediyelerin başında biblo modelleri geliyor. Bu biblo modellerini isteğe uygun yaptırmanız mümkün olur. Hediye alacağınız kişinin mesleği neyse veya sevdiği iş neyse ona uygun bir biblo yaptırıp hediye edebilirsiniz. Masasına koyduğu bu hediyeye her baktığında yüzünde güzel bir gülümseme olacak ve sizi hatırlayacaktır. Doktorlar arasında sık rağbet gören bu hediye modeli henüz öğrenci olan arkadaşınıza da hediye etmeniz uygun olur. Tıp fakültesi okuyan bir öğrenci arkadaşınıza doktor biblosu hediye etmeniz sana inanıyorum sen iyi bir doktor olacaksın imasını da sunacaktır.

Hediye Seçimlerinde Biblolar

Uzun yıllardır ev hediyesi olarak çok tercih edilen biblo modelleri günümüzde yerini daha ufak ve daha kişisel modellere bıraktı. Özellikle tüm meslek gruplarına özel uygun fiyatlardaki biblo modelleri cep yakmayan fiyatlarda olduğu için alıcıların çok hoşuna giden hediye tercihi olmaktadır. Kişiye özel tasarımlar yapan firma bu konuda çok uygun hediye modellerini sunmaktadır. Arkadaş grubunda çok fazla aşırıya kaçmadan hediye arayışı yapan kişiler için çok uygun fırsatlardaki bu hediyeler arkadaşınızla aranızdaki bağı daha da güçlendirecektir. Genel olarak porselen ve seramik ürünlerle yapılan bu tasarımlar kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Sadece arkadaş arasında tercih edilmeyen bu ürün akraba arasında da çok meşhur bir kitleye sahip olmaya başladı. Ev hediyesi olarak ta alabileceğiniz bu hediye büyük hediyenizin yanında şık bir görünüm sağlar. Değişik figürlerle yapılmış biblolar her zaman hatırlanmanıza vesile olur.

Meslek Gruplarına Uygun Biblolar

İnsanların arasında güçlü bir bağ kurmasına vesile olan hediyeler arasında son yıllarda modernleşen kültürle birlikte meslek grubuna uygun biblo modellerinin satışı başlamıştır. Polis, doktor, avukat ve benzeri tüm meslek gruplarına uygun biblo modellerinin tasarımına yer veren firma bu konuda özgün ve kaliteli çalışmalar yapmaktadır. Siz de kişiye özel bir hediye almayı planlıyorsanız biblo modellerinden tercih edebilirsiniz.

               

Devamını Göster