Mimarlara Hediye T-Shirt

kategorisinde 0 adet ürün bulundu.

MİMARA HEDİYE

Mimarlar hayatlarının büyük çoğunluğunu masa başında çizim yaparak ve düşünerek geçirirler. Mesleklerinin zorlu kısmı ise hayal güçlerine fazla ihtiyaçları olmalarıdır. Mimarlar birbirleri ile sürekli bir yarış halindedir ve bu böyle olmak zorundadır. Ne kadar değişik tasarım ve fikir üretebilirlerse bu onların iş hayatında ne kadar etkili olacağını belirler. Eğer mimara hediye alacaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli konu işte burada başlıyor. Mimarlar günlerinin çok büyük kısmını bir masa başında geçirirler ve mimara hediye alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta budur. Mimar için sokak hayatı ve spor hayatı ile ilgili hediye almanız pek etkili bir yöntem olmayacaktır. Mimar bir arkadaşınız, anne – babanız veya oğlunuz – kızınız var ise onlara alabileceğiniz belli başlı bazı hediyeler şunlardır;

Mimara Hediye Önerileri

Mimarların çoğu hayatı boyunca sadece tek bir kalem markasını tercih ederler. Bir nevi mimarlar için kalem kartvizit gibi bir şeydir. Ayrıca günlerinin büyük çoğunluğunu çizim yaparak geçirirler ve en çok ilişki içinde oldukları eşyaları da kalemdir. Eğer mimara hediye alıyorsanız en kıymetli hediye bize göre şık bir kalem almaktır.

Mimarlar işlerinin tamamı düzen ve tertip ile alakalı olduğundan çok düzenli insanlardır. Tüm her şey yerli yerinde durmalıdır. Eğer sizin de dostunuz böyle bir insansa koluna yakışan bir kol saati alabilirsiniz. Bunu muhakkak devamlı olarak takacak ve her saate baktığında sizi hatırlayacaktır.

Mimarlar sürekli ellerini kullanarak para kazanırlar. Bundan dolayı aslında en sevdikleri şeylerden birisi de maketlerdir. Eğer mimara hediye alacaksanız ve yukarıda bulunan seçenekler hoşunuza gitmediyse kendisine bir adet maket alırsanız bunu ofisine götürecek ve verdiği molalarda bu maket ile uğraşarak streslerinden kurtulacaktır. Ayrıca maket bittiğinde ona her baktığında sizi hatırlayacağı için sevgililerin veya eşlerin maketi tercih etmesi daha uygundur.

Söylediğimiz ve önerdiğimiz bilgiler ışığında eğer sizlerde mimara hediye konusunda bir karara vardıysanız ne mutlu bizlere. Mimarlar kolay kolay her şeyi beğenmez ama yukarda bahsetmiş olduğumuz hediyeler emin olun ki onu çok mutlu edecektir.


BASKILI T-SHİRT HEDİYELERİ

Son yıllarda bir hayli meşhur olan hediyeler arasında baskılı ürünlerin çok rağbet gördüğünü biliyor muydunuz? Özellikle arkadaş arasında verilen bu hediyeler zaman içinde çok yoğun ilgi görmeye başladığından hediye sıralamalarında ilk sırayı kaptı. Genel anlamda sevdiklerinize güzel bir jest olarak verebileceğiniz T-shirt hediyesi oldukça popüler bir hediye olacaktır. Seçiminizi yaparken kişiye özel tasarlatabileceğiniz bu ürün hediye aldığınız kişi ile aranızdaki bağı daha çok güçlendirecektir. Örnek verecek olursak sevgilinize evlenme teklifi yaparken tek taş yüzüğün yanında ona özel yaptıracağınız baskılı t-shirt güzel bir jest olacak ve akılda kalıcı özelliğini taşıyacaktır. Bu sebeple de her zaman iyi bir şekilde hatırlanmanıza vesile olacaktır.

Hediye Seçimlerinde Kişiye Özel Tasarımlar

Kişinin mesleğine ya da tuttuğu takıma göre uygun figürlerle yapılmış T-shirt hediyesi popüler ürünler arasında başı çekiyor. Son dönemlerde sık rağbet gören bu ürün yaz döneminde çok tercih edilecek moda ürünlerin arasında yer almaktadır. Senelerce kullanılacak bu ürün özel günlerin şık bir jesti olacaktır. İster erkek ister kadın cinsiyet fark etmeksizin alınabilen bu ürünler çok uygun fiyatlarda yapılmaktadır. Yapıcı firma tarafından belirttiğiniz özelliklere uygun kısa süre içinde yapılan bu ürünler pamuklu kumaşlarla yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak ister çift adet isterseniz tek adet yaptırmanız mümkün olur. Bu sayede sevdiğiniz kişiyle aranızdaki sevgi gücünün orantısını da göstermiş olursunuz.

Popüler Hediye Seçimi

Her zaman her yerde rahatça üzerinizde taşıyabileceğiniz baskılı tişörtler kullanım avantajı oldukça yüksek olan giyim ürünleri arasında yer alır. Evde, dışarda her yerde kullanılabilen bu ürünler istek üzerine kişiye özel tasarlanır. Mesleğine uygun bir şekilde yapılabilen bu ürünlerde ister yazı isterseniz de mesleklerin figürleri desenleri kullandırabilirsiniz. Hediye seçimleri arasında hem kullanışlı hem de hatırlanmak maksadıyla özel bir tasarım yaptırmak isteyenler için T-shirt tercihi iyi bir seçim olacaktır. Özellikle yaz döneminde özel bir gün kutlamanız varsa bu hediyeyi düşünebilirsiniz. Hem bütçenizi zorlamaz hem de özel tasarım olduğu için beklediğiniz ilgiyi görmenize fayda sağlar. Bunun için bu ürünleri yapan firma ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

               

Devamını Göster
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık
Aşığıdaki "Alışverişe Başla" butonuna tıklayarak diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.