Muhasebeci Siyah Kupa Bardak
Muhasebeci Siyah Kupa Bardak Muhasebeci Siyah Kupa Bardak Muhasebeci Siyah Kupa Bardak

Muhasebeci Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
116IXGTF
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Günümüzde kullanabilir olması, kişiye özel tasarlanabilmesi gibi cezbedici sebeplerle mesleki hediyelere talep oldukça artmıştır. Mesleki hediyeler hediyeyi alacağınız kişinin iş yerinde kullanabileceği, kullanırken sizi anımsayıp yüzünü güldürecek ve ismine özel tasarlanmış olmasıyla da anlamlılığı kat be kat artan farklı hediyelerdir.

Muhasebecilik mesleğini icra etmekte olan babanıza Babalar Günü' nde Siyah Renkli Muhasebeci Kupa Bardak hediye ederek stresli iş saatlerinde sizin sevginizi hissederek içinin ısınmasını, gerginliklerden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Babanız gün içinde çayını, kahvesini Siyah Renkli Muhasebeci Kupa Bardak ile yudumlayabileceği gibi kulanmaya kıyamayıp masasının üstünde şık bir dekor olarak da kullanabilir. 

Özellikleri:

Siyah Renkli Muhasebeci Kupa Bardak; beyaz porselen üzerine çift taraflı baskıyla hazırlanır. Kupanın içi ve kulbu siyah renktedir. Orjinal bir stil ve görsellerden oluşan "Muhasebeci" yazısı ve hediyeyi alacağınız kişinin ismiyle tasarlanmış Siyah Renkli Muhasebeci Kupa Bardak şıklığı kadar özgünlüğüyle de gözlere ve gönüllere hitap eder. 

Siyah Renkli Muhasebeci Kupa Bardak muhasebeci eşinize, kardeşinize, arkadaşınıza tereddüt etmeden alacağınız manevi değeri yüksek bir hediyedir. Yaşı ne olursa olsun hediye alacağınız kişi rahatlıkla ve beğenerek kullanabilecektir. Sıkıcı ve stresli parasal işlerle uğraşırken Siyah Renkli Muhasebeci Kupa Bardak eşliğinde rahatlatıcı bir bitki çayı yudumlamak stresi azaltacaktır. Sevdiğiniz insanlara aldığınız hediyelerin maddi değerinin hiçbir önemi yoktur önemli olan hatırlanmak ve değer verildiğini hissetmektir.Muhasebeci Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Muhasebeci Siyah Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
1 kişi bu yorumu faydalı buldu.
En faydalı yorum
Ürünün baskısını da kalitesini de çok beğendim. Ayrıca kırılmaması için gösterdiği özenden dolayı anlaşmış olduğunuz UPS kargosuna da teşekkür ederim.
Canan Artun
Cinsiyet: Kadın
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel